Wood

Chciałam Wam serdecznie podziękować, w życiu nie spodziewałabym się, że pojawienie się na świecie Kostka spowoduje taki odzew :) To bardzo miłe.

Pępek jeszcze do końca mi się nie wciągnął, więc pocieszam się dodatkami. Na wpisy outfitowe będę musiała jeszcze chwileczkę poczekać, ale mały je jak szalony i z dnia na dzień jest coraz lepiej. Życie rodzinne w miarę uporządkowane, więc postaram się również zorganizować, aby wpisy na blogu pojawiały się kilka razy w tygodniu.

Korzystając z wyprzedaży drogą kupna bez szkody dla portfela nabyłam włochate klapki i drewnianą torebkę. Obie rzeczy są dość oryginalne, ale dzięki naturalnym kolorom bez problemu wpasują się w wiele letnich zestawów. Buty wykonane są bez zarzutu, torebka sama w sobie również nie jest zła, gdyby nie badziewiasty łańcuszek. Nie jest to jednak rzecz codziennego użytku , więc wybaczam, ale wolałam o tym wspomnieć, gdyby wróciła do sklepu i któraś z Was miała w planach zamówić.

IMG_2668 IMG_2660 k

torebka / klapki 

Pieniek służy nam jako stolik koło kanapy – to bardzo tanie rozwiązanie, a stanowi ciekawy i praktyczny dodatek do wnętrza.