Want / Ray-Ban Clubround

Mój cel na ten rok to skompletowanie bazy porządnych dodatków. Zaczęłam od portfela i kosmetyczki (klik), wczoraj w końcu zamówiłam torbę Mumu – do piątku jest 20% zniżki i nie mogłam sobie odmówić ;) Chciałabym też jedne ponadczasowe okulary przeciwsłoneczne. Naprzeciw oczekiwaniom wyszła marka Ray-Ban z nowym modelem Clubround – poprzednie wzory nie przekonywały mnie w 100%, a to jednak spory wydatek, który nie jest przymusem i nie ma sensu iść na kompromis. Te dzięki zaokrąglonym szkłom są delikatniejsze niż poprzednik, a nadal uniwersalne i pasujące do każdego stroju. Póki co dostępne tylko na oficjalnej stronie, mam nadzieję, że do wiosny trafią również do Polski i będą idealnym urodzinowym prezentem.

ray-780x520-780x520

6 komentarzy

 • Lidiu

  Torba piękna – ponadczasowa :)

  Natomiast okulary słoneczne, jak i rękawiczki to dla mnie przedmioty w które nie warto inwestować – bo je sieję! ;) Gubię :D Grubsza inwestycja w przedmiot cacuszkowej jakości by mnie przed tym nie uchroniła.

  Pozdrawia Lidka, która tego lata posiała okularów pary 2. A od początku chłodów posiała rękawiczek par 3 i pół. Bo mi się z czerwonych jedna ostała. Została singlem.

  • Soie

   A to ja nie z tych :) Widzę, że jak mam coś droższego, to bardziej tego pilnuję i dbam (najbardziej przez pierwszy tydzień:p), niż o przeciętniaka, który nie do końca mi się podoba. Jedyne na co żałuję, to parasolka, bo i można przesiać i wiatr może szybko zniszczyć.
  • Soie

   Wcześniej u mnie też priorytetem była podszewka i zapięcie, ale skóra solo jest dużo lżejsza i przez to taka forma jest wygodniejsza. Jak już się zacznie dodawać, to torba sama w sobie się robi ciężka, a jak się nosi w niej pół dobytku, to za dużo kilogramów na ramię ;)
 • agata

  Ja sobie sprezentowałam pod choinkę mały worek Zosi Chylak i jestem zachwycona ! Piękna robota, jest uniwersalna i praktyczna.
  • Soie

   Piękny prezent :) Te worki też mi się podobają, ale potrzebuję czegoś na co dzień i ta jest jednak praktyczniejsza. Jednak miło byłoby mieć coś od Zosi w kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.