Perfect set

Misja zakończona powodzeniem. Założyłam sobie, że zamiast roztrwaniać kasę na bzdury, sukcesywnie zaopatrzę się w klasyczne dodatki. Ostatnim elementem były okulary – lekkie i ponadczasowe, będą pasowały zarówno do sportowych, jak i bardziej kobiecych stylizacji.

A Wam udało się w tym roku zrealizować zakupowe cele czy nadal ciężko zmobilizować się do założenia skarbonki? :)

IMG_2359

torebka – Zofia Chylak / okulary – Ray Ban

2 komentarze

  • Domi

    Mam tez te torebkę, na którą długo odkładałam:) a wiec można rzec, udało się:) Tylko nie wiem jak Twoja, ale moja jest jeszcze w wersji bez podszewki (jak sie wyprzedały, to projektantka w kolejnym rzucie dodała podszewkę i niestety podniosła cenę) i o ile jest zaskakująco pojemna, to brak podszewki jest irytujacy – wszedzie dosłownie wszedzie (nawet na kartkach książki w niej noszonej) mam czarne kłaczki ze skóry, przez co w sumie rzadko osttanio ją noszę, a przeciez piękna jest. By nie rzec kultowa też:) pozdrawiam
    • Soie

      Piękna i uniwersalna, bardzo ją lubię :) Pojemność też mnie zaskoczyła, bo mieści dużo więcej niż można by sądzić po rozmiarze. Moja już jest z podklejaną podszewką, więc nie ma tego problemu. Mam za to dużą Mumu i jest surowa w środku, ale nie zostawia żadnych śladów, więc nie powinno tak być. Może by ją spróbować oddać do szewca i coś wymyśli za drobną opłatą, szkoda nie używać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.