Nike Air Legacy

No co ja będę dużo mówić, na punkcie butów jestem totalnie pokręcona i nawet jak kupię jedną parę, w myślach już mam kolejną (teraz chciałabym czarne krótkie emu, ale póki pogoda nie zmusza, to ciężko wydać ponad pół tysiąca na takie brzydale, ale lepszej i wygodniejszej opcji na zimę nie widzę).

Zachciało mi się masywnych sportowych butów. Takich z lat 90tych, trochę nawet obciachowych. Wiedziona doświadczeniem poszukiwania odbywały się na dziale dziecięcym allegro – inne fasony niż na damskim i zdecydowanie niższe ceny! Bardzo polecam, noszę standardowe 38 i nie ma problemu ze znalezieniem czegoś ciekawego.Akurat do tej pary nie podam Wam linka, bo to jedna sztuka, ale taka mała podpowiedź, jak będziecie chciały coś sobie kupić ;) Uwielbiam je, do czarnych stylówek mistrz.

IMG_4529 IMG_4525 IMG_4527

10853142_608927789212439_1676454110_n

http://instagram.com/soie.pl


UWAGA: Chcę usunąć tego głupiego disqusa, żeby każdy mógł sobie komentować kiedy chce i jak chce, bez konieczności ciągłego logowania. Tylko obawiam się, że wtedy znikną wszystkie komentarze, które do tej pory tu zostawiliście. Szkoda by było, ale wszystko przeczytane zarejestrowane, więc nie gniewajcie się, gdyby tak się stało!

W SKLEPIE nowe ciuchy, od ceny odejmijcie sobie 20% i piszcie maila ;)