Miłość

Postanowiłyśmy sobie z mamą, że na wiosnę kupimy sobie porządne skórzane torby. Na ubraniach można zaoszczędzić, torba i buty muszą być wysokiej jakości, koniec kropka. Oglądamy, dzwonimy, komentujemy. Już nawet kleciłam wpis o uniwersalnych czarnych torebkach, ale ciągle zwlekałam z publikacją, bo nie było w nim żadnej, która nie budziła zastrzeżeń. A to jakiś zbędny detal, a to rączki za wąskie, a to skóra za błyszcząca. We wszystkich ładnych torbach brakuje podszewek (rozważałam shopper od Kamili Limy, Mumu albo Przywara Strzałka), a nie zamierzam wydać kasy po to, żeby nieustannie uważać, czy nie włożę za ciężkich rzeczy, które mogą powypychać skórę.

Miała być czarna, w trochę niższej cenie, ale miłość nie wybiera. Ta jest idealna, pięknie wykończona i na pewno będzie się godnie starzeć. Przypomina trochę obciachowego już Michaela Korsa, a jednak mimo, że jest tańsza, to przepaść je dzieli ogromna. Proszę mi nie wykupić wszystkich, bo muszę na nią trochę poczekać ;)

6916697710_1_1_17

Czy też macie problem ze znalezieniem klasycznych, dobrych gatunkowo rzeczy w polskiej cenie? A może odkryłyście jakąś fajną markę albo kupiłyście świetną rzecz? Dajcie znać w komentarzach, bo na pewno nie tylko ja, ale i większość czytelniczek, chętnie się dowie, gdzie udać się na zakupy.

EDIT: Dzięki uprzejmości czytelniczki miałam możliwość porównania zdjęć z rzeczywistością i niestety internet kłamie. Torba nie wygląda tak ładnie jak na stronie marki, dodatkowo okazuje się, że nie ma podszewki (!), a to jeden z niezbędnych elementów, którym sugeruje się przy wyborze. Znalazłam za to polską firmę szyjącą torebki – Hoffmann. Jest możliwość zamówienia próbek skóry, co też uczyniłam, wzory mają bardzo fajne i póki co to numer jeden. Nie jest lekko :p


 

29 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.