Madame Mumu

Na torbę od Mumu czaiłam się już od jakiegoś czasu. Jednak nie miałam przekonania, że warto wydać tyle kasy na kawałek skóry, bez podszewki i jedną rączką. Warto! Udało mi się załapać na 20% rabat, ale teraz nawet jakbym miała zapłacić pełną cenę, to brałabym bez wahania. Na co dzień byłam przyzwyczajona do bawełnianej wielkiej torby Nenukko i nie mogłam znaleźć dla niej skórzanego zastępcy, który byłby równie wygodny w użytkowaniu. Od kilku dni towarzyszy mi czarna Madame i nie widzę w niej żadnych minusów. Gruba pachnąca skóra, duża pojemność, uniwersalny wygląd pasujący do każdego stroju, lekkość. Less is more. Jeden z najlepszych zakupów jaki poczyniłam.

IMG_9959 IMG_9955

torba – mumu / kosmetyczka, portfel – liebeskind / grafika – mini mal 

4 komentarze

 • Ola

  piekna ta torba, zazdroszczę! mam pytanie dotyczące projektów wnętrzarskich. w związku z powiększeniem się rodziny, będziecie zmieniać lokum, pytam, bo uwielbiałam (zapewne nie tylko ja) wpisy, gdzie pokazywałaś nam metamorfozę swojego mieszkania, te wpisy były bardzo inspirujące! pozdrawiam serdecznie, O.
  • Soie

   Chciałabym, najlepiej do małego domu z ogródkiem, ale niestety to nie takie proste, a życie ponad stan to zdecydowanie nie to do czego zmierzamy ;) Będziemy zatem kombinować i korzystać z przestrzeni, którą mamy. Wielkich zmian w mieszkaniu nie planuję, ale jakieś drobne wpisy się pojawią – potrzeba tylko słońca i więcej czasu, a jedno i drugie na pewno będzie :)
 • Weronika

  Jesli torba nie ma podszewki to czy nie farbuje i nie brudzi np ksiazek, notesow itd? Mam torbe innej firmy bez podszewki i to duzy problem:/
  • Soie

   Nie zauważyłam, żeby brudziła. Co prawda wszystkie akcesoria mam czarne, ale noszę w niej jasną płócienną torbę na zakupy i nie ma na niej żadnych śladów. Dobrze wyprawiona skóra nie powinna sama z siebie brudzić; co innego w przypadku butów, pod wpływem ciepła itd. barwnik często w pierwszej fazie może farbować, ale torba to co innego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.