Dobre, bo polskie – Le Féminin

Przyznajcie się szczerze – ile macie wygodnych i idealnie leżących staników? Nie przepadam za tą częścią garderoby właśnie z powodu tego, że baaardzo ciężko znaleźć ładny i niewyczuwalny w noszeniu biustonosz. Kiedyś, z powodu małego rozmiaru, posiłkowałam się usztywnionymi miseczkami, ale moja pewność siebie wzrosła i noszę już tylko miękką i przyjemną dla ciała bieliznę, pancerze do kosza.

A to co tworzy Magda z Le Féminin to już w ogóle bajka. Każdy biustonosz tworzony jest na zamówienie po uprzedniej konsultacji i podaniu wymiarów. Autorkę miałam przyjemność poznać osobiście (nadal jestem pod wrażeniem, że to tak młoda i skromna osoba!) i dostałam kilka prototypów do podotykania w domu. Miękkie, ładnie wykończone i subtelnie zdobione ‚soft bra’ fantastycznie układają się na ciele. Mimo iż rozmiar jest na mnie nieco a duży, ręczę, że to najwygodniejsza bielizna jaką miałam okazję założyć. Jak tylko znajdę centymetr, składam zamówienie ;)

Całą ofertę znajdziecie TUTAJ, ceny bardzo przystępne, można zamówić komplet i uzgodnić szczegóły. Polecam i na przyszłe lato życzę sobie szytych na miarę strojów kąpielowych :)

IMG_1242 IMG_1298 IMG_1281IMG_1284IMG_1278 (2)

„Le Féminin stworzyłam z myślą o nowoczesnych kobietach, które pragną zmysłowej, pięknej, eleganckiej i co najważniejsze wygodnej bielizny, która będzie towarzyszyć im w dniu codziennym. Wierzę, że bielizna wpływa na nasz umysł, nastrój, poczucie własnej wartości, dlatego też le féminin jest uwodzicielska, zabawna zarazem prowokująca, luksusowa. Zadbałam nie tylko o wygląd ale również o najwyższą jakość tkanin, każdy szczegół i możliwość szycia na miarę, aby jeszcze lepiej współgrać z ciałem kobiety. Pasja do bielizny przyczyniła się do pomocy kobietom oraz przywrócenia wiary, żeby czuły się wyjątkowo i wspaniale nie tylko na zewnątrz ale również od środka, zaczynając od podstaw…”

Le Féminin