Nie wiem jak to o mnie świadczy, ale nigdy nie byłam u maniciurzystki i nie miałam profesjonalnie zrobionych paznokci. Generalnie nie lubię jak ktoś obcy ingeruje w moje ciało, ale też świadomość, że zostałabym uzależniona od czyiś usług skutecznie mnie ustraszała. Nie ukrywam też, że zostałam myślami w stereotypach sprzed dekady, gdzie doklejano długie tipsy i kiczowato je zdobiono.

Na szczęście wiele się zmieniło, w tej branży trendy również poszybowały ku naturalności i dzięki uprzejmości marki Neonail miałam okazję się o tym przekonać.

Zestawu SIMPLE używam od ponad 2 miesięcy i faktycznie jak producent zapewnia cały proces jest bajecznie prosty. Od klasycznych hybryd różni się tym, że nie potrzeba dodatkowo bazy i topu, więc malujemy paznokcie jak zwykłym lakierem, tyle że zamiast czekać aż wyschną utwardzamy go w lampie. Dla mnie to super sprawa, bo jako raptus z reguły dotknęłam czegoś zanim były całkiem suche, a dodatkowo moja płytka słabo współpracuje i niezależnie od marki czy ceny zaraz pojawiały się odpryski. Tutaj mam spokój na ponad tydzień i co najlepsze zmywam kolor w domu, w dzisiejszych czasach niezależność wydaje mi się bardzo ważna.

Gdybyście miały ochotę wypróbować, to z kodem soiepl2020 dostaniecie 20% rabatu w Neonail / obowiązuje na zakupy powyżej 50zł i nie łączy się z innymi promocjami, ważny do 10 października.