Słońce od rana pięknie przygrzewa, więc to ostatni moment na zdjęcia z wyjazdu. Pogoda była w kratkę, więc popołudniami nie obyło się bez rajstop i szalika, ale mam nadzieję, że to już ostatnie takie zestawy w tym sezonie. Wygoda to priorytet przy całodziennej bieganinie, płaskie buty, torba przez ramię i można zwiedzać.
Planujecie już letnie wycieczki? Jeżeli macie jakieś sprawdzone miejsca, gdzie można pojechać z dzieciakami, to koniecznie dajcie znać. Marzy mi się domek nad jeziorem, ale może są ciekawsze alternatywy:>
kurtka – Burberry vintage / torba – vintage / buty – Mint&Berry
Mnie kusi Cisowy Zakątek, ale to droga impreza jeśli się jedzie na kilka dni.
Oprócz długiego czekania na niego dodatkowo swoje pierwsze 2 tygodnie spędziliśmy – ja w innym szpitalu po cc, a on w innym po operacji – było ciężko! Ale teraz obawiam się reakcji w drugą stronę – jak taki wyczekiwany i po przejściach, to go rozpieszczam do granic możliwości, co chyba nie jest najlepsze na dłuższą metę 🙂
Jeśli ktoś planuje wypad na wakacje, to przed sezonem (tzn. mniej więcej do połowy czerwca) Władysławowo jest okej 🙂 i mamy tutaj najlepsze lody i kawę na Pomorzu!
Twoja cera zawsze wyglada lsniaco i po prostu pieknie.
Pozdrawiam!
Pozdrowienia i bardzo dziękuję!