Jesteś piękna!

Pamiętasz o tym?

Zaczęłam tym cudnym spotem, żeby wprowadzić Was w dobry nastrój. Może jesteście zmęczone codziennymi obowiązkami, może z niepokojem myślicie już o jutrzejszym dniu, a może jesteście zrelaksowane i zmotywowane do działania. Jakkolwiek by nie było i jakiekolwiek czynniki zewnętrzne aktualnie trzymają Was w szponach, jesteście piękne i cała Wasza siła jest w Was. Sukcesy innych nie umniejszają Waszych, a Wasze porażki nie świadczą o Was. Czasem wszystko się udaje, a czasem sypie, że nie wiadomo co i czy zbierać.

Jesteśmy jednak jak Słońce, zawsze świecimy tak samo i o ten wewnętrzny blask musimy dbać. Przykryją nas chmury, nieważne. Zajdziemy za horyzont, nieważne. Jesteśmy potrzebne i przyjdzie w końcu taki moment, że ktoś wystawi uśmiechniętą twarz w naszym kierunku i poczuje się się dobrze. Dla takich chwil warto żyć i starać się być promykiem w najbardziej ponury dzień, dla innych i dla siebie samych.

 

 

Zdjęcia powstały dzięki uprzejmości kwiaciarni Wianki, koleżanki… oraz parze wspaniałych fotografów tworzących KLarty. Jestem ogromnie wdzięczna za otaczających mnie ludzi, wolność i mnogość możliwości, za to że jestem kobietą i właściwie nic poza mną mnie nie ogranicza. Czy to nie są wystarczające powody do szczęścia?

Wszystkiego najlepszego Dziewczyny! Jesteście piękne!