White shirt

Do białej koszuli trzeba dojrzeć. Kiedyś nawet na uroczystości kombinowałam, żeby jakoś ją obejść i włożyć coś innego. Sztywna, niewygodna i dodająca powagi. Dziś uważam zupełnie inaczej, jest ponadczasowa i seksowna bardziej niż przykrótki top. Mam kilka, obecnie ulubioną jest ta z rozszerzanym rękawem (została już tylko niebieska). Niepraktyczna, zwłaszcza przy dzieciach, ale po to jest automat i nie odmawiam sobie przyjemności noszenia, mimo, że szybko się gniecie i brudzi.

IMG_2781 IMG_2788

Biała koszula daje niezliczoną ilość możliwości stylizacyjnych, umiejętnie noszona będzie świetnie wyglądała nawet z dresem albo narzucona na strój kąpielowy. Warto rozejrzeć się w trakcie wyprzedaży i kupić najprostszą, a jak taką już macie, to zwrócić uwagę na detale, jak np. wiązania pierwszej propozycji. Nie omijajcie działów męskich!

koszula

1 / 2 / 3 /

Jeżeli jednak nadal nie przekonuje Was klasyczna wersja, to może spodoba Wam się puszczenie oka poprzez wyszywany wzór. Wypatruję, aż Lucky Shirt ruszy ze sprzedażą, a jak się zniecierpliwię może sama spróbuję któregoś wieczoru coś stworzyć, choć skutek może być marny.

Zrzut-ekranu-2016-07-06-o-16.12.09fot. Zwykłe Życie