Winter

Wiem, że niektórzy cieszą sie na chłodniejsze miesiące, żeby w końcu narzucić na siebie warstwy i omotać szyję szalikiem. Niestety u mnie zima totalnie zabija kreatywność i jak już wejdę w jeden sweter czy buty, to mogę tak przechodzić do wiosny. Czas nad tym popracować i wygonić z siebie leniuszka, bo aż szkoda tych wszystkich ubrań tłoczących się w szafie. 

płaszcz -Mango / buty – Sorel / torebka – Paso a Paso / czapka  – dobrze / bransoletka – Leather Trifle / zegarek – Elixa

8 komentarzy

 • Dianka

  O rany, mam tak samo. Spodnie i 2 ulubione swetry. I też raz na jakiś czas obiecuję sobie poprawę i kreatywność, a potem znów mnie zabija codzienność z dwójką dzieci ;) może na wiosnę zachce się bardziej…
  • Soie

   Staram się nie zwalać winy na dzieci, ale coś w tym jest. Jak trzeba dwójkę wsadzić w kurtki, potem 10 razy się schylić, żeby poprawić czapę, wytrzeć nos itd., to chce się tylko wyjść, już nie tak ważne w czym ;)
   • Anonim

    O tym właśnie mówię/ piszę! Wiem, że jakby mi bardzo zależało to bym dała radę „fajniej” dobierać outfity, ale zimą i tak wszystko jest ukryte pod kurtką, dodatkowo jestem strasznym zmarzluchem, więc zawsze jestem zapięta pod same uszy. Stroić się w warstwy, omotać fajnym szalem to ja mogę jesienią albo wiosną :)A poza tym na spacery z dziećmi i zakupy najwygodniej mi jednak w spodniach i trekingach /śniegowcach :)
    • Soie

     Mój Kamil zawsze mówi, że mógłby wszystko zrobić, tylko mu się nie chce :D Ale tak jest, wszytko fajnie wygląda na zdjęciach – rozwiany włos, rozchylony płaszcz, nonszalancko zarzucony szalik, a jak wieje mrozem, to już ciężko o styl bez uszczerbku na komforcie.
 • e.

  Soie,
  nie masz co narzekać. Pomyśl, że wielu miejscach w Polsce (zwłaszcza na południu) nawet nie da się wyjść na śnieg poszaleć, pospacerować, polepić bałwana, bo smog nas zabija przekraczając dopuszczalne normy zanieczyszczeń o np. 700 % :(:(:(
  • Soie

   Ale ja nie narzekam, trochę sie sama przed sobą tłumaczę ;) Wiem, że nad morzem mamy luksusowo, to przerażające, że korzystniej jest siedzieć w domu niż iść na spacer.
  • Soie

   Kolczyki są z Mango, ale kupiłam je latem. Jak na takie plastikowe całkiem dobrze się noszą i są lekkie. Dziękuję bardzo, widziałam ją w Bohemian Rapsody, jest urocza :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.