Spring

Wiosna zapowiada się obiecująco. W końcu będę miała spokojną głowę i czas, aby nacieszyć się ciążą i przygotować do przyjęcia nowego obywatela. Tym samym mam nadzieję, że będzie mnie na blogu jeszcze więcej i chętnie podzielę się z Wami zmianami w mieszkaniu, kompletowaniem wyprawki i innymi pojawiającymi się tematami. A może są jakieś zagadnienia, które Was interesują? Często to, co mi wydaje się błahe i nie warte uwagi, okazuje się interesujące dla Was i odwrotnie, więc będę wdzięczna za sugestie :)

IMG_0762

IMG_0740

IMG_0769

sukienka – mango / buty – blink / torebka – Zofia Chylak

11 komentarzy

 • agata

  Muszę niestety przyznać, że zgapiłam od Ciebie tą sukienkę i bardzo ją lubię, ale po praniu wpadłam w panikę, bo wyglądała jak na małą dziewczynkę ;)
  • Soie

   Bardzo mnie to cieszy, że ktoś korzysta w moich wyborów :) Miałam ją na sobie po raz pierwszy, ale oczywiście od razu ubrudziłam kajmakiem, więc dobrze, że mówisz, będę uważała przy praniu. W mniejszą się już nie wcisnę ;)
 • sigrun

  Buty są MEGA! Szukam takowych ale nigdzie nic:/ Torbę też bym przygarnęła, ale cena trochę mrozi- tak wiem, jakość musi kosztować. Patrzę na Ciebie i przypominają mi się moje ciążowe miesiące-oba porody w czerwcu więc i czas/zaawansowanie ciąży podobne.
  Fajny u Ciebie jest ten kontrast: tu rockowa dziewczyna, tatuaże, piercing, a w domu lodówkowy róż i świnki i domowe wafle z synem. Nikt by nie pomyślał;) i o to chodzi!
  • Soie

   Też szukałam, żeby podlinkować jakąś alternatywę, bo kilka osób pytało, ale nic nie ma. Czy ja wiem, jakoś w ogóle o sobie nie myślałam jako o rockowej dziewczynie, ale faktycznie mój wygląd może czasem zmylić ;)
 • Jay

  Oh jej. Gdzie wy mieszkacie, że do was ta wiosna już trafiła a u mnie zimno, wietrznie i rękawiczki bardziej potrzebne niż w styczniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.