Shopping / sale

Jak dobrze, że jest internet. W spokoju, w piżamce zrobiłam sobie zakupy korzystając z niższych cen. Co prawda ani dresów ani skórzanej torby, które były na górze listy, nadal nie mam, ale zapisane, czekają na odpowiedni moment. Kupiłam za to klapki i szorty, zima przecież nie trwa wiecznie :p Nie chcę wejść w szufladkę ciężarnej i rezygnować w tym okresie z własnego stylu, dlatego poza praktycznością mam zamiar korzystać z trendów i pozostać w zgodzie ze sobą. Stąd dzwony, które najwyżej przerobi mi mama czy spiczaste klapki, które marzą mi się już od wiosny. Jest też sukienka z działu mama, ale podejrzewam, że bez brzucha będzie wyglądała równie dobrze (jak nie lepiej;))

Jak tylko ogarnę sobie dość nieciekawą obecnie sytuację w pracy i pogoda nie będzie stawiała oporu, obiecuję wpisy „szafiarskie”, bo ile to można teoretyzować.

W niektórych przypadkach nie ma już wszystkich rozmiarów, ale może moja lista komuś pomoże i wyznaczy kierunek w kompletowaniu ciążowej (i nie tylko) garderoby 🙂

hmmango klapki szorty

sweter / spinki / spodnie / klapki / sukienka / szorty / spodnie