Reserved / Joyful

„Jestem Jestem.

Bo kiedy nie znałem jeszcze innego języka oprócz ojczystego, gdy miałem zły humor, gdy samotność rozbierała mnie na czynniki pierwsze, często w myślach mówiłem do siebie: „Na imię mam Jestem.” Ja jestem Jestem. Bylem też Jestem. Będę również Jestem. I gdy w pobliżu miałem łóżko, kładłem się, zwijałem w kłębek, zamykałem oczy i płynąłem gdzieś w głąb siebie, wszystkie barwy świata wirowały i pulsowały, wszystkie słowa świata rozdzielały się i mieszały, a ja się temu przyglądałem i szybko zasypiałem.”

Na imię mam Jestem Mariusz Maślanka

 

Jestem. Tylko tego w tej chwili mogę być pewna. Zastanawiałam się czy pisać, czy dać się wkręcić w ten wir abstrakcyjnej rzeczywistości, gdzie wszyscy nagle wiedzą jak żyć. Czy może przeczekać? Tylko ile przyjdzie nam czekać.

Zatem Jestem. Cieszę się, że już jakiś czas temu zaczęłam podróż do wnętrza, pozbyłam się strachów i oczekiwań. Dzięki temu mogę wyciągnąć do Was dłoń i być może dać ukojenie w tym niepewnym okresie. Nie powiem Wam co robić i co czuć, podzielę się wrażliwością i pięknem, bo gdy głowa pęka od zmartwień, lżejsze treści mogą być odskocznią od codziennych trosk.

Przychodzę do Was z nadmorskimi zdjęciami,  które powstały dzięki współpracy z Reserved. Powiecie, ohoo, sieciówka, a tak się zarzekała. Nauczyłam się , aby nie oceniać ani nie dyskredytować odgórnie. Dlatego jak dowiedziałam się, że marka podejmuje szereg kroków, aby ubrania były produkowane w zrównoważony sposób, uznałam, że warto o tym wspomnieć.

Cała kolekcja powstała z organicznych materiałów albo pochodzących z recyklingu i jest interpretacją trendów przez pryzmat natury – cielisty beż, różne odcienie zieleni czy kwiaty wyrastające z betonu na mojej sukience. Ubrania są lekkie w formie i żyją razem z użytkownikiem – tego dnia okropnie wiało, ale to tylko podkreśliło ich charakter. Metka Eco Aware na stałe wpisała się w dna marki i zakres działań na rzecz środowiska będzie się poszerzał, to budujące.

 

Na koniec rzecz absolutnie wspaniała i godna pochwały.

Reserved zainicjowała projekt #ReservedForUs – razem dla służby zdrowia.

LPP podjęło decyzję o wsparciu codziennych zmagań lekarzy, pielęgniarek i całego personelu medycznego. W tym celu postanowiło przeznaczyć 1 mln złotych na zakup maseczek dla szpitali zakaźnych w Gdańsku i Krakowie.

Reserved przekaże także 10% ze sprzedaży każdego produktu z Joyful #EcoAware na pomoc szpitalnym placówkom zakaźnym w Gdańsku i Krakowie

Całą kolekcję znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie, że nie jesteście sami! Jesteśmy częścią natury i razem przez to przejdziemy, nawet jeśli wszystko miałoby się zmienić. Ściskam ♥