Porcelain

Niech lato trwa wiecznie! Nad morzem pogoda idealna, a na weekendowe ochłodzenie jedziemy do Torunia poszwędać się trochę po kamienistych uliczkach. Piękne miasto i zawsze z ogromną przyjemnością będę tam wracać. Na lody od Lenkiewicza i naleśniki z Manekina. Super.

IMG_7387

IMG_7378

IMG_7391

IMG_7393

sukienka – mishmash / buty – marisha

12 komentarzy

 • viosna

  Jej jak delikatnie! Tak zupełnie inaczej, wyglądasz zwiewnie i eterycznie. Przepiękny dekolt (czy na plecach to nadal dekolt czy jest inna nazwa) ma ta sukienka.
  No i przedostatnie zdjęcie cudne!
 • Karolina

  oj, to powodzenia życzę w Manekinie :D często trzeba swoje wystać w kolejce przed wejściem, żeby móc usiąść. A same naleśniki bardzo smaczne, choć nie robią szału takiego, żeby rzeczywiście warto było stać :) polecam za to Fit&Green i Ciasną, knajpy wegańskie, w których można dobrze i tanio zjeść. Najlepsze są burgery <3
  fajnie byłoby, gdybym mogła Cię zobaczyć na żywo :) ale nie wiem, czy akurat będę w Toruniu ;)
  no i przede wszystkim… bajecznie piękna sukienka <3
  • Soie

   Mieszkałam przez trochę w Toruniu, to jeszcze aż takich kolejek nie było. Jeżeli faktycznie mielibyśmy długo czekać, to nie na co, bo mogę sobie takie jedzenie w domu zrobić ;) Lubiłam też chińską knajpę, ale nie pamiętam jak się nazywała. Jakby co daj znać, my będziemy od soboty po południu do niedzieli :) Sukienkę zaklepałam jak tylko pojawiła się w zapowiedziach na fb u dziewczyn, bo choć nie do końca mój styl, to mnie zauroczyła.
 • agata

  o tak, polecam Toruń! j jeszcze na kawę koniecznie do Central Perks ;) i pierogi :) poleciła mi Zuza z Sanna’s Land of Illusion i było przepysznie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.