MÓJ STYL,  OUTFITS,  RÓŻNOŚCI

Pani z pieskiem

Wiosna Panie! Dzisiaj powietrze miało już zupełnie inny zapach i chociaż nad samym morzem mroźny wiatr dawał się we znaki, to jest pięknie. Dila na plaży lekko zwariowała, dzieci zjadły trochę piachu i nazbierały patyków, normalnie. Jako że wyjścia z psem są teraz na stałe wpisane w plan dnia, to szukam mojej damie odpowiednich akcesoriów i okazuje się, że moda dla czworonogów ma się bardzo dobrze. Trzeba jej będzie poświęcić jej osobny wpis, bo wybór szelek i obroży przysparza nie mniej dylematów niż wyprawka dla noworodka ;)

7 komentarzy

 • Wera

  Fajne akcesoria dla psów i kotów trafiają się w TK Maxxie. No i małe sklepiki też idą z duchem czasu, trzeba szukać, ale na akcesoria dla szczeniaka nie ma co przepłacać, one tak szybko rosną że szybko trzeba będzie kupić następne smycze i szelki, o ile poprzednich nie zagryzie jak będą rosły ząbki:D . Zazdroszczę Wam tego morza, szumu wody, takiego wakacyjnego klimatu nawet w zimie, mi za oknem zaczyna się Pogórze Dynowskie i górki.
  • Soie

   No to też masz pięknie! Właśnie kusi mnie wiele rzeczy, ale jak pomyślę, że za 2 mce wszystko będzie za małe, to zaczynam się zastanawiać czy nie poczekać. Przy okazji na pewno zajrzę do TKMaxxa, pamiętam, że mają tam też ładne ceramiczne miski.
 • Tynka

  ja mojemu psiaczkowi też nie dawno kupiłam dwa ładne sweterki (Amibelle,polecam!) i nową smycz+szelki w czarnym kolorze ale niestety zbyt długo się tym zestawem nie nacieszyliśmy ;-(

  ależ ona jest słodziakiem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.