OOTD / z psem

Możecie się śmiać, ale jak się zrywa skoro świt w nadziei, że zdążysz przed pierwszym siku, to warto mieć pod ręką względne ubranie. Kalosze to must have każdego psiarza – dopiero teraz widzę jak mało osób sprząta po swoich podopiecznych, a z takich butów najłatwiej wszystko zmyć. Wyjściowe spodnie od piżamy, bluza w mocnym kolorze, który odwróci uwagę od zaspanej twarzy, do tego odlotowe okulary i poranny look gotowy :D

Oczywiście przy takiej stylizacji nie można zapominać o samym psie. Dziewczyny z Furry Tail tworzą najpiękniejsze akcesoria jakie widziałam! Wiem, że szczeniak może szybko zmienić swoje gabaryty i wyrosnąć z obroży, ale ciężko się oprzeć takim cudom.

spodnie / bluza / kalosze / okulary / obroża / smycz 

10 komentarzy

 • k

  serio? serio? serio???????
  ja wszystko rozumiem….ale żeby się „stroić” na siku z psem?
  świat się kończy ;-)
  • Soie

   Stroić w spodnie od piżamy i kalosze :) coś na tyłku trzeba mieć, a lepiej czuć się dobrze niż na wariata szukać rano ciuchów.
 • Kasia

  Z tymi okularami to super trik do wszystkiego – wystarczy założyć jakieś fajne zerówki albo przeciwsłoneczne, żeby odwrócić uwagę od cieni pod oczami :)
 • Asia

  Ja potraktowałam ten wpis z przymrużeniem oka;) nie posądzam Soie o wychodzenie z psem o 5 rano w okularach przeciwsłonecznych;) (I hope so)
  • Soie

   A byś się zdziwiła :D Nie no żartuję, wiadomo, że nie chodzę o świcie na lans, ale kalosze i wyjściowa piżama są całkiem przydatne.
 • Magda

  W zimie polecam luźniejsze spodnie dresowe, które ubierasz na spodnie z pidżamy ;D na spacerze ciepło w tyłek, a po spacerze takie rozwiązanie umożliwia szybki powrót do łóżka – testowane od lat, polecam bardzo! Haha ;)
  • Soie

   Już to przetestowałam :D Tylko teraz najpierw muszę wyjść z psem, a chwilę potem iść z ferajną do przedszkola i mogę zapomnieć o porankach w łóżku, chlip ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.