OOTD / romantyczna buntowniczka

Wakacje! A jak wakacje, to imprezy i okoliczności sprzyjające do włożenia sukienki. Na pewno część z Was weźmie też udział w oficjalnych uroczystościach, typu ślub, a tym samym do szafy trafi coś eleganckiego, co niekoniecznie znajdzie zastosowanie w codziennych sytuacjach. Jednak gdyby tak do romantycznej koronkowej sukienki dobrać Martensy zamiast szpilek, to całość nabiera zupełnie innego charakteru i ze sztywnej kreacji robi się oryginalny zestaw, który z powodzeniem można nosić również bez większej okazji. Uwielbiam takie kontrastowe połączenia i uważam, że każdy dzień jest warty ładnych ubrań, nie muszą czekać na święto :)

sukienka z Allani.pl / okulary / torebka / buty 

6 komentarzy

 • Magda

  Super sukienka! Ja też bardzo lubię takie zestawy. Są wygodne, a przy tym dziewczęce. Na torebkę Zosi Chylak choruję od dawna, najbardziej podoba mi się półksiężyc, ale jednak cena jest bardzo wysoka…
  • Soie

   Wszystkie są boskie i też zawsze wzdycham, ale worek jest jednak najbardziej praktyczny i odkąd go mam, to nie potrzebuję w sumie innych torebek :)
 • Wera

  Lepiej niż martensy wyglądałyby tu Twoje czarne kowbojki. Jednak na upały nie widzę takiego połączenia. Może teraz jak się ochłodziło można by próbować, jednak dla mnie to trend który sprawdza się na zdjęciach w internecie a na co dzień nie za bardzo;)
  • Soie

   Martensy też mam i jeśli miałabym tę sukienkę w szafie to wybrałabym je zamiast kowbojek :) Wiadomo, że to nie jest strój na 30 stopniowy upał, ale mieszkam nad morzem i jest mnóstwo dni, że taki zestaw sprawdziłby się bez problemu, bo buty są z samej skóry, nie jest w nich gorąco. W sumie nawet Emu nie były wymyślone na zimę, a na plażę dla surferów ;) Teraz trochę wyrosłam z takiego stylu, ale jak byłam w pierwszej ciąży, to nosiłam w wakacje martensy do szortów i uwielbiałam taki zestaw.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.