OOTD / Fila

Deszczowa aura sprawia, że znalazłam chwilę na nadrobienie filmowych zaległości i jak zwykle padło na dokumenty. Jak pozbiera się większa ilość, to zgarnę może wszytko w kolejny wpis, a gdyby Wam się nudziło, to tutaj pierwsza lista. 

Obejrzałam dziś dwuodcinkową realizację o Księżnej Dianie i po raz kolejny mnie zainspirowała. Już jakiś czas temu wspominałam o jej nieformalnym stylu, a w filmie jest bardzo dużo kadrów, gdzie możecie podejrzeć jak ładnie zawsze wyglądała – są garnitury, wzorzyste sukienki i inne modne znowu rzeczy. Poza tym to cudowna osoba, która zrobiła dużo dobrego dla wszystkich kobiet. Była odważna, szczera i normalna, taka jak każda z nas. Polecam.

Nie jesteśmy jednak księżniczkami i dress code na co dzień nas nie obowiązuje, więc mam z tej okazji prosty zestaw, ale zahaczający leciutko o lata 90te. Nosiłabym.

płaszcz / sukienka / torebka / buty

 

 

2 komentarze

  • Kasia

    Świetna ta torebka! Nie znałam wcześniej tej marki. Kojarzysz gdzie jeszcze można znaleźć fajne torby/torebki? Mam worek Zosi Chylak, jestem bardzo zadowolona i teraz rozglądam się za czymś solidnym i uniwersalnym, średniogabarytowym. Kojarzę ofertę Mumu i markę Przywara-Strzałka czy torby Dziki Józef. Pooglądałabym jednak coś więcej zanim podejmę decyzję. Pozdrawiam!
    • Soie

      Właśnie też ją zaczęłam rozważać, tylko nie wiem czy czarna czy brązowa :) Tak żeby mnie coś ostatnio zachwyciło, hmm raczej nie. Mam Mumu, jak jeździłam do pracy to używałam jej częściej, teraz jest trochę za duża, ale chyba ją bym kupiła, gdybym potrzebowała czegoś większego. Nie ma co prawda podszewki itd., ale jest prosta i bardzo uniwersalna. Fajne torby robi też Liebieskind: http://bit.ly/2xBbxuE , mam portfel tej marki i działa bez zarzutu już chyba dwa lata:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.