MÓJ STYL,  OUTFITS

Nomadic

O mojej miłości do sznurkowych butów można było przekonać się już w ubiegłym roku, bo przechodziłam w nich całe lato. W tym sezonie, jak tylko pogoda pozwoliła na klapki, znowu wskoczyły na stopy i znowu do wszystkiego pasują.

Przyznam, że nie mam ostatnio serca do tego miejsca. Bardziej zaangażowałam się w instagram, a powielanie treści wydaje mi się bez celu. Bloga nie porzucam, na pewno się przyda, ale wygodniej być na bieżąco w aplikacji.

 

klapki – Nomadic / spodnie – Topshop / top – Gap

4 komentarze

 • Anonim

  Nie porzucaj bloga:) uwielbiam to miejsce, snuje się po dawnych wpisach, albo czytam wszystkie z danego miesiąca. Ig to nie wszystko;)
  • Soie

   Dziękuję :) Jestem, jestem, jak tylko napisałam, to wrócił mi zapał. Może nie będzie to jakaś duża częstotliwość i nie będę się siłować, gdy zabraknie weny, ale zaglądaj :*
 • J.

  A ja jestem troszkę „starszej daty” jesli chodzi o media społecznościowe i w ig sie nie bawie. Wole klasyczne blogi. Nie mam czasu/szkodami czasu na insta i inne pintresty, gdzie mozna dzien przechulac czesto wynoszac z tego wielkie nic. Wiwat blog!
  • Soie

   Instagram daje jednak możliwość bardziej bezpośredniego kontaktu, można coś nagrać, wystarczy jedno zdjęcie, tu to jednak, żeby to miało ręce i nogi trzeba mieć chwile czasu ;) Z punkt widzenia odbiorcy może tak, ale z mojego już proporcja jest odwrotna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.