Mój styl / uniform

Temperatura w okolicach zera ogranicza nieco wybór ubrań i na zewnątrz z reguły pokazujemy się w maksmalnie kilku płaszczach/kurtkach. Dobrze byłoby zatem zimowe okrycia lubić  i dopasować do stylu i reszty garderoby. Im jestem starsza, tym bardziej lubię jak mi ciepło i miękko, a mróz toleruję tylko na czubku nosa, celuje zatem w wygodne kurtki puchowe, które może nie wyszczuplają, ale kto by się tym teraz przejmował. 

Miałam kupić czarny płaszcz, ale ten karmelowy kolor mnie urzekł, że uznałam, że będzie wspaniałym urozmaiceniem i w zasadzie nie potrzebuje wielu dodatków, a i tak wygląda efektownie.

W poprzednim wpisie pokazywałam jasny brąz z czerwienią, ale na codzień wybieram klasyczną czerń. Będę jeszcze próbowała z pastelami i buty zamienię na cieplejsze, ale to połączenie to taka moja baza na chłodne dni.

Z okazji „Black Friday” mamy w sklepie promocję i możecie kupić czapki, ale też inne fajne rzeczy z 25% rabatem – serdecznie polecam, ja swoją noszę już kolejny sezon i nigdy mi się nie znudzi. 

kurtka – H&M / czapka – dobrze / buty – Dasia