Mój styl / sukienka retro

No może nie taka całkiem retro, bo z Zary, ale jak nie lubię tej sieciówki, tak za tę sukienkę muszę jej podziękować. Jestem przekonana, że tego lata będzie jedną z moich ulubionych. Debiut w klasycznym, nieco dziewczęcym wydaniu, ale z trampkami i jeansową kurtką też jest super.

sukienka – Zara / koszyk – TineK / zegarek – Elixa / okulary – Ray-Ban 

9 komentarzy

 • A.

  Ale dawno nie pokazywałaś się w wysokich butach – teraz to już wgl wyglądasz jak modelka, która uciekła prosto z wybiegu <3
  • Soie

   Dziękuję! Na co dzień nie noszę, a do zdjęć nie będę oszukiwać, chociaż wiadomo, że lepiej się wygląda ;) Te akurat są super wygodne, miałam się ich kiedyś pozbyć, ale dobrze, że zostawiłam, bo nawet z dziećmi można wyjść.
 • Ada

  Oglądałam tą sukienkę wcześniej na stronie zary, ale zaczęła mi się bardziej podobać po twoich zdjęciach ❤
  • Soie

   Mnie się od razu spodobała, ale wtedy nie było, później nie zdążyłam i jak zrobili kolejne uzupełnienie, to nie mogłam przepuścić okazji ;) Na żywo jest naprawdę fajna jakościowo jak ze tę cenę i myślę, że to uniwersalny ciuch, bo można ją czasem potraktować jak spódnicę i dodać coś na górę.
 • Tynka

  o jenyy, to jeszcze piekniejsze niz ostatnio :) ja w zarze nigdyy nie widzę nic dla siebie, a nie mam stacjonarnie więc też nie przepadam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.