Mój styl / romantyczna koszula

Znowu biała koszula, znowu wysłużone jeansy, ale co ja poradzę, że takie połączenie lubię najbardziej. Już dawno się przekonałam, że kombinowanie na siłę nie ma sensu, trzeba iść ścieżką serca.

koszula – sh / jeansy – Levis 501  / zegarek – Apart 

10 komentarzy

  • the8

    Piękna! Obserwuję Cię od czasów starego bloga (którego usunięcia nadal nie mogę ci wybaczyć) i wiem, że we wszystkim Ci dobrze. W rockowych, eleganckich, awangardowych, i przeróżnych kombinowanych stylach. W prostocie też. Trochę tęsknię za Twoimi wystrzałowymi pomysłami ze stylem, bardzo przyjemne i ciekawe to było. Jak kontakt ze sztuką. Twoja moda nie była tak wulgarna, wsiowa i komercyjna jak 99% blogów modowych. Była bardzo zmienna, eklektyczna, inspirująca. To Cię wyróżniało. Ale to Twoja skóra i Ty masz się w niej dobrze czuć. :) A żeby we wszystkim dobrze wyglądać to trzeba się urodzić pięknym!
    • Soie

      Dziękuję, ale nie był to dobry styl i naprawdę nie ma czego żałować ;) Nie żebym teraz miała idealny, ale z perspektywy czasu widzę jak bez sensu kombinowałam i bawiłam się w przebieranki, aby tylko się wyróżnić i wyrazić nieuzasadniony bunt. Teraz już tego nie potrzebuję i może idę trochę na łatwiznę, ale jest to też spowodowane stylem życia i nie wyobrażam sobie, aby pchać wózek w wielkich koturnach i kapeluszu. Jestem starsza, dojrzalsza i nie mówię, że w momencie, gdy będę mogła sobie pozwolić na więcej szaleństwa to tego nie zrobię, ale akceptuję siebie taką najzwyklejszą i uważam, że to ogromny krok w przód, gdy nie trzeba sobie dodawać pewności dziwnym strojem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.