Mój styl / prosto

Prosty zestaw złożony z jeansów i t-shirtu to zawsze dobre rozwiązanie na dni ‚nie mam w co się ubrać’. Chociaż, wstyd się przyznać, mam pełną szufladę koszulek, to tak naprawdę sięgam tylko po kilka i ciągle brakowało mi tej ulubionej. Nowy nabytek ma szanse na zostanie faworytem – len świetnie sprawdzi się latem, a głęboki dekolt sprawia, że sylwetka wygląda zgrabniej niż w wysoko zabudowanych klasykach.


lniany t-shirt / mokasyny 

10 komentarzy

 • Agata

  Zestaw świetny jak zawsze. Ale mam wrażenie,że mokasyny psują całość bo widaćodrazu,że nie są dobrej jakości. Plastik bije po oczach zwłaszcza przy takiej pieknej torebce.
  Oczywiście jeśli to w ynika ze współpracy ze sklepem to zrozumiała sprawa. Ale i tak wolałabym tutaj nawet klasyczne brickstocki.
  • Soie

   Nigdy mi się nie zdarzyło pokazywać czegoś tylko w wyniku współpracy, mimo, że uważam, że jest brzydkie. Mam dużo butów i te na żywo wcale nie wyglądają dużo gorzej niż skórzane, naprawdę. Nie wiem w którym miejscu biją plastkiem, skóra nie zawsze jest matowa, a doświadczenie z obuwiem mam spore ;) Ja le lubię, gdybym nie podlinkowała, to pewnie nie byłoby tematu.
  • Soie

   Ile osób, tyle opinii :) Byłam sceptycznie nastawiona, ale kupiłam je też trochę z ciekawości i naprawdę nie ma na co narzekać, bo noszą się świetnie i nie zawsze trzeba wydawać dużo kasy na buty, a tak uważałam.
 • 555

  uwielbiam lniane dzianiny, mają tylko jedną wadę, bardzo szybko robią się w nich dziury..
  miałam kilka „gór”z dzianiny 100% len, lepszych i gorszych marek, niestety, zawsze to samo, nie wytrzymywały nawet sezonu :(
  • Soie

   Miałam jeden top z lnu, bodajże z hmu i faktycznie szybko zrobiła się w nim dziurka, ale tak też często dzieje się bawełnianymi koszulkami. Na szczęście surowy len jest dużo bardziej wytrzymały :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.