Mój styl / marynarka Burberry

Pomyślałam sobie, że przydałaby mi się szara marynarka. Nie że na już i bez większych poszukiwań. Najlepiej świetna jakościowo, nie za droga i dobra marka byłaby jej kolejny plusem. No i przysięgam, że co wejdę na allegro, to trafi mi się jakaś okazja – Kamil się śmieje, jak się chwalę, gdy uda mi się wygrać licytację, że dziwne, żebym nie wygrała, jak ktoś chciał dychę, a ja dałam 150, ale naprawdę w ten sposób nabyłam kilka rzeczy, na które normalnie nie mogłabym sobie pozwolić. Burberry, wełna z kaszmirem, pięknie skrojona, sprzedane! 

8 komentarzy

 • Tynka

  Jest cena i to lubię :) super łup. Ja nie umiem na allegro/olx szukać takich perełek. To już prędzej w second handzie coś znajdę.
 • kasia

  masz teraz świetną fryzurę! zwłaszcza zdjęcie z profilu – super! przychodzi mi na myśl – okiełznany nieład :)
 • Ola

  Ja też nie umiem szukać na allegro ubrań, a poza tym lubię jednak przymierzyć ubranie przed kupnem, więc w ogóle mało kiedy zamawiam przez internet. Ale marynarka piękna!

  Jutro idę na urodziny i kompletnie nie mam pomysłu na prezent. Podrzucisz coś? Znasz się na takich nowościach typu fajna książka, ładna świeczka, wiec może coś w ten deseń. Będę wdzięczna

  • Soie

   U mnie jest odwrotnie, nie znoszę przymierzać i nawet kupując stacjonarnie często brałam w ciemno. Teraz kupuję właściwie tylko przez neta, marynarki w życiu nie kupiłabym w sklepie, a jest cudowna.

   Ciężko doradzić, jak zupełnie się nie wie co za człowiek :) Obstawiam młodą dziewczynę, więc może Rupi Kaur? Banalne, ale miło przeczytać i mieć. Do tego jakiś fajny kwiatek i ja bym się bardzo ucieszyła.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.