Mój styl / Highland Cattle

W poprzednim wpsie pokazywałam Wam te spodnie w komplecie z koszulą, ale to nie koniec ich możliwości. Kolejnego dnia nie pozwoliłam im zostać na wieszaku i spontanicznie włożyłam do puchówki i sportowych butów. Pasują? Mi bardzo, uwielbiam takie eklektyczne zestawy. 

spodnie – A2 / golf – KOKOworld

8 komentarzy

 • Anja

  Aaa! Zakochałam się w Kostku, poproszę więcej takich filmików jak dzisiaj na instastories <3

  Co do stylizacji to moim zdaniem świetne połączenie, w szczególności ta puchówka z eleganckimi spodniami.
  A tło – bajka! To gdzieś w okolicach Darłowa?

  • Soie

   Robi się :) On jest teraz taki fajny, że aż szkoda nie nagrywać. Mam coś nie tak z telefonem i szumi na filmikach, ale dzisiaj już jakby mniej i mam nadzieję, że tak zostanie. Dawno żadne spodnie mi tak nie podpasowały, super się noszą. Tło jest prosto ze Starego Jarosławia, a wygląda jak Szkocja, taką mam piękną okolicę.
   • Anja

    Ja też jestem z Darłowa (aktualnie mieszkam w Trójmieście, ale i tak często tam bywam), ale nie wiedziałam że takie cuda w okolicy :)
 • Kasia

  Przepiękne zdjęcia <3 no brak mi słów, a stylizacja – świetna, muszę ją koniecznie przeinterpretować na moje ubrania! :D
  • Soie

   Z płaszczem też byłoby super :) Ostatnio nie noszę, bo przy moich zwierzętach ciągle wszystko w kłakach, a przy dzieciach nie ma czasu idealnie się ogarnąć przed wyjściem ;) Jeszcze trochę i też będę eleganckim człowiekiem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.