Mój styl / granat

Czasem łapię się na tym, że wchodząc w rolę mamy zapominam o tym, że jestem kobietą. Problem na pewno dotyczy wielu z nas, szczególnie gdy jest to zajęcie pełnoetatowe, a wyjścia bez dzieci można policzyć na palcach jednej ręki (tych do spożywczego nie wliczamy!;)) Jak do tego dochodzi długie karmienie, jak w moim przypadku, to całkiem łatwo można się zatracić, ładne ubrania zamienić na dresy i rozciągnięte bluzki. O ile znacząco przestałam warunkować poczucie atrakcyjności od makijażu czy aprobaty z zewnątrz, to po kilku dniach z byle jaką fryzurą w byle jakich ciuchach sama przestaje na siebie patrzeć jak na interesującą babkę. Dlatego od czasu do czasu maluję rzęsy, wkładam sukienkę i wdzięczę się do aparatu, pomaga.

Zdaję sobie sprawę, że pogoda nie sprzyja przebierankom, dlatego mimo tego, że zdjęcia robiliśmy w domu, dołożyłam spodnie i golf, bo co jak co, ale jestem człowiekiem dość mocno osadzonym w rzeczywistości. Taka baza daje sporo możliwości, wiec nie czekajcie na wiosnę, aby znowu wyciągnąć ulubione rzeczy, tylko spróbujcie lżejszą warstwą odświeżyć zimowy strój.

Ty, jak nikt we wszechświecie, zasługujesz na swoją miłość”  Budda

Niezależnie od tego czy potrzebujecie dopieścić się z zewnątrz czy pielęgnować wnętrze, róbcie to, bez odkładania na jutro czy za tydzień. Ja dla równowagi przyodziałam dziś dres, za to wieczór spędzę w łóżku czytając książkę. Dbajcie o siebie, żeby nie zwariować, o co w codziennej gonitwie nie trudno. Zwykłe rzeczy, proste przyjemności, wiele do wewnętrznej równowagi nie jest potrzebne.

sukienka i buty – Mango (bardzo nieaktualna kolekcja – podobne tutaj)

A w dobrze prawie wszystko z 50% rabatem – długa sukienka też się znajdzie :)