Mój styl / czerwona flaga

Nad morzem czerwona flaga, ja w czerwonej sukience. Nie wiem czy mój fotograf będzie zadowolony z długiego urlopu, bo męczę go ostatnio zdjęciami i chciałabym, żeby wznieść je na odrobinę wyższy poziom niż dotychczasowe kilka klatek, aby uwiecznić ubranie. Ustalić koncepcję, dopasować tło. W przyszłym tygodniu jedziemy do Torunia (klasyka), później nad jezioro, ale i u nas pięknych krajobrazów nie brakuję. Latem przyroda maluje takie obrazy, że aż dech zapiera.


sukienka – H&M / buty – Dr.Martens 

8 komentarzy

 • Magda

  Najbardziej lubię Twoje plażowe zdjęcia! Mam wrażenie, że nawet jakbyś się wtedy ubrała w worek, to byłabym zachwycona, haha ;D i jak to możliwe, że przy takiej pogodzie plaża pusta?! Nawet na piasku malutko śladów!
  • Soie

   Tak pięknie jest, że ja gram drugoplanową rolę. Najczęściej jeździmy kawałek od domu na wieś Kopań i tam nie jest tak tłoczno jak w popularnych miejscowościach. Mimo średniej pogody było kilka parawanów i pewnie jak zrobi się gorąco, to nie będzie aż tak luksusowo, ale i tak bez ścisku :) No i tereny wokół, bajka – łąki, wiatraki, dużo holenderskich domków. Postaram się przemycić trochę tego klimatu na zdjęciach :)
 • A.

  Wyszło cudnie i bardzo klimatycznie<3 przekaż wyrazy uznania fotografowi, może go to zmotywuje, bo chcemy więcej!! :)
  • Soie

   Mam nadzieję, bo chyba w końcu po tylko latach zaczyna rozumieć, że i tak musi te zdjęcia robić, więc lepiej bez nerwów i z zaangażowaniem :) Zobaczymy na ile starczy weny, ale w tym tygodniu będziemy mieli też nowy obiektyw i nie zawahamy się go użyć :D Dziękuję!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.