MÓJ STYL,  OUTFITS

Mój styl / czarny ptak

Święto Pracy świętuję pracą – z tej okazji nowy wpis i nowości w sklepie – klik. Ostatnio notorycznie źle dysponuję czasem, bo czułam się jakbym wstała w poniedziałek, a kładła się w niedzielę, a myśli najłatwiej było mi zebrać podczas mycia naczyń. Dobrze, że nie mam zmywarki. Jestem jednak przekonana, że dobrze rozpoczęty maj przełoży się na kolejne dni i uda mi się wrócić na właściwe tory. Chaos czasem jest spoko, żeby docenić codzienną rutynę i poszukać tego co najważniejsze.

marynarka – H&M Trend / spodnie – Mango / buty – Adidas

6 komentarzy

 • DSko

  Też tak mam ostatnio. Marnuje mnustwo czasu na prokrastynacje, a w efekcie praca napisania nie jest, a mieszkanie superczyste też nie :(

  Ps. Mam te same spodnie – moje ulubione już chybs od 3 lat. A te buty… poluję na nie od dawna. Kiedy tylko mam pieniądze, to są już wyprzedane w moim rozmiarze. Na allegro tylko r. 39… pamiętam jak były za 149 zl na zalando, a ja akurat „czekając na wypłatę”… łezka ;(

  • Soie

   Czasem tak trzeba :) Wydaje mi się, że nawet lepiej przysiąść i zrobić coś porządnie dwa razy w tygodniu, niż codziennie z przymusem i nie do końca dobrze, bo efekt ten sam, a i czas i humor zmarnowany. Mi się właśnie udało na zalando trafić. Mam już jedne, ale z zielonymi paskami i jak zobaczyłam cenę, to szybko klikałam, bo myślałam, że się pomylili. Opłaca się tam polować :)
   • DSko

    Hej, a jak tam Twoja dziewczynka? Może napisz post o szczeniaku, jak się z nią żyje, czego ją uczysz itp. Ja mam sunie w podobnym wieku (5.5 miesiąca) i uwielbiam o niej mówić :)
    jak byś chciała – w spleszu pojawił się wywiad ze mną o życiu w ‚rodzinie mieszanej’ z dwoma zdjęciami nawet :D (co się nie zdarza, bo jestem NIEinternetowa, a pytałaś kiedyś o instagrama). http://www.splesz.pl i wywiad „kucam w cieple zwierząt”
    • Soie

     Szkoda tylko, że ledwo Cię widać :D Fajnie, że się taka rozmowa odbyła, ale forma ciężka do przebrnięcia. Wiem, że nie wszystko musi być lekkie dla czytelnika, ale te pytania :O szacun, że normalnie na nie odpowiedziałaś, bez zbędnego filozofowania. Mądrze, ale normalnie, to nie takie proste :)
     U nas dobrze, Dila jest kochana, cierpliwa i lubi łobuzować z chłopakami, ale chyba za krótko jestem psią mamą, żeby robić o tym wpis.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.