Mój styl / Burberry vintage

To się nazywa łup! Trencze od Burberry to ponadczasowy klasyk, który włożony do szafy i wyciągnięty za 20 lat nadal będzie aktualny. Swój wylicytowałam na aukcji za ułamek wartości i choć jest sporo za duży, to podoba mi się ten efekt i dzięki temu widać, że jest to rzecz z historią. Wabi-sabi w wersji odzieżowej.

Przy okazji życzę Wam wspaniałych świąt – takich prawdziwych, radosnych i ze szczerym śmiechem. Na luzie, bez pozowania i w gronie najukochańszych osób. Miłości!

11 komentarzy

   • Tynka

    Szkoda. To zawsze fajnie podkreśla jak tania rzecz była i jak warto polować na takie okazje. Sama niejednokrotnie przekonałam kogoś, że warto w second handach szukać pokazując swetry z kaszmiru za 11zł. Za słowo „tanio” nikogo chyba bym nie skusiła. Nigdy nie lubiłam jak ktoś ukrywa rzeczy które do ukrywania są raczej zbędne. Tak jak butiki na Instagramie i „cenę podajemy do szufladki”. Nie rozumiem jaki to ma sens? Ok, wiem że ktoś mógłby napisać „jak mogłaś tyle wydać” ale głupimi komentarzami raczej nie warto się przejmować, a mądrzy czytelnicy (a myślę że tu ogrom takich) na pewno by zrozumieli nawet jeśli to tysiąc z tych ośmiu który jest wart. Wiadomo, to nie to samo co kupić za 5zł ale wciąż niesamowita okazja i cieszyłoby nas Twoje szczęście.
    • Soie

     Wydaje mi się, że to jednak co innego niż sprzedaż towaru – a jeśli nie wiesz czemu pisze się do szufladki, to już Ci tłumaczę :) Jestem przekonana, że te butiki w dużej mierze nie mają nawet działalności gospodarczej, to raz, a dwa jak ma się sklep, to wszystko jest czarno na białym i nie można ukrywać sprzedaży, a co za tym idzie płaci się większe podatki itd. To nieuczciwa konkurencja, bo wiadomo, że nie ponosząc kosztów można zaniżać ceny, ale to na dłuższą metę nikomu nie służy. Ludzie są różni, ostatnio musiałam się tłumaczyć z okazyjnej ceny butów, a płaszcza i tak nikt nie może kupić, więc ta informacja byłaby tylko zaspokojeniem Twojej ciekawości ;) Jeśli mam rzeczy dostępne w sklepach itd. to zawsze linkuję i niczego nie ukrywam.
 • Kamila

  Ma piękny kolor, nie taki zwykły, ciepły beż, przynajmniej na zdjęciach :) I nowa fryzura, fryzjer czy sama podcinałaś?
 • El

  Trencz – marzenie! Sama przymierzam się do zakupu trencza Burberry w wersji vintage. Czy możesz zdradzić jaki jest rozmiar Twojego płaszcza?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.