Majówka

IMG_6594 IMG_6587 IMG_6618 IMG_6605

trencz – vintage, golf – mango, jeansy – acne

15 komentarzy

 • Gati

  Zawsze wyglądasz intrygująco. Świetnie. I nie mam wrażenia, że przekombinowałaś. Jest super. Pozdrawiam ☺
 • Soie

  Hmm, nie myślałam, że taki zestaw ktoś może uznać za przekombinowany. W sumie bez kamizelki, można go uznać za typowego zwyklaka, góra w obrębie jednego koloru, zero dodatków, gdzie ta przesada? Poza tym jeżeli ktoś ma ochotę na wyrażenie opinii, to prosiłabym żeby była konstruktywna krytyka, a nie epitet, który niczego nie wnosi – nie ma czegoś takiego jak okropny kolor, może go nie lubić, ale kolory same w sobie nie są brzydkie. Ja czuję się świetnie i nadal uważam, że wszystko co na siebie założyłam do siebie pasuje, a na dodatek było mi ciepło i wygodnie ;) Za wszystkie miłe słowa bardzo dziękuję :*
  • Anonim

   ejj nie spinaj się tak, nikt Cię nie obraża, nie spodobało się – tyle, nawet ktoś napisał okropieństwo – i co z tego? nie bierz tego aż tak personalnie, ludzie piszą o stroju, nie o Tobie :) miłego dnia!
   • Soie

    Ale ja się nie spinam, jestem kulturalna i staram się odpowiadać na komentarze pojawiające się na moim blogu, bo chyba ktoś w takim celu je zostawia. Wzajemnie :)
 • Anonim

  Można powiedziec,ze to jest tak brzydkie,ze aż piękne.doceniam odwagę,bo ja bym jej nie miała tak ubrana wyjśc na ulice.ale zaglądamy na twojego bloga właśnie po to,by obejrzec coś innego od wszystkich,i niekoniecznie musi sie wszystkim podobac.ja ma przykład nie patrze na całośc tylko poszczególne elementy garderoby,przy okazji wyłapując cos dla siebie.
 • Weronika

  Dziwne, niektorzy sie oburzaja i komentuja ze zle a ja nie widze w tym nic dziwnego. Poprostu Twoj styl. I fajnie :)!
 • iluminacje

  oj ludziska, czy warto pisać komuś, że nie ładnie wygląda?, że ma na sobie kolory, których nie trawimy? i po co komuś robić przykrość? Jak się nie podoba, to nie komentuj, po co te uszczypliwości?? Jeśli ktoś ma inną od naszej estetykę ubioru to nie przekonuj na siłę, że czegoś jest za dużo lub za mało, bo to jest mało inteligentne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.