Lato

Nie chcę zapeszać, ale chyba znowu jest ciepło, więc idę zaraz sprawdzić czy się mieszczę w strój kąpielowy i biegnę na plażę. Jak dobrze mieszkać nad morzem, wczasy za free. Zauważyłam, że znowu modna jest egzotyka, Fuerteventura i inne trendy miejsca z katalogu Rainbow Tour, a ja bym chyba umarła z nudów sącząc drinka z palemką nad brzegiem basenu. Nie mamy w tym roku wielkich wakacyjnych planów, może pojedziemy nad jezioro, żeby uciec trochę od tłumu, Najbardziej jednak marzy mi się założyć plecak i wygodne buty, złapać się za ręce i ruszyć bez planu i żadnych oczekiwań. Tak po prostu cieszyć się podróżą. Na to jednak muszę trochę poczekać, wakacje z dzieckiem przyjmują nieco inny wymiar ;)

Ta piosenka jest idealna na dni, w których gęste powietrze wypełnia każdy kawałek ciała. Takiego lato chcę!

IMG_1226 IMG_1196 IMG_1212 IMG_1233 IMG_1180 IMG_1214

wszystko stare


 

4 komentarze

 • Ewa viosna

  A ja marzę o basenie, leżaku i drinku (a właściwie to piwie), ale przy dzieciach szans nie widzę.

  Podoba mi się cały spód Twojego zestawu, tzn wszystko poza narzutką, zupełnie mi do Ciebie nie pasuje. Ale może o to chodziło, o kontrast:).

  • soie

   A jakoś na lato mnie bierze na koronki, frędzle i koraliki, a ta ma taki ładny kolor, że nie mogłam się oprzeć :) Możesz z bezalkoholowym drinkiem biegać za dziećmi w koło basenu, na sportowo ;)
 • brn

  W taki upał w długich spodniach? ;)) A powiesz może coś o Wiciach koło Darłowa? Mam sie tam wybrać w sierpniu :)
  • soie

   To nie są zdjęcia z dzisiaj. Dzisiaj plaża i bikini ;)
   Nie wiem, nie jeżdżę tam, więc nie jestem w stanie za wiele powiedzieć. To mała wieś, więc raczej nie licz na żadne atrakcje, ale pewnie można odpocząć. Gdyby Ci się zachciało w tłumie poprzebywać to rzut beretem do Darłowa ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.