Fokus na detal – bluza A2

Bluza – część garderoby, która nie przylega do ciała. Ma ściągacze w górnej jak i dolnej części bluzy oraz na końcach rękawów.

Wszystko by się zgadzało. A2 to młoda marka robiąca bluzy, taką informację możemy znaleźć na facebooku. Tak zwyczajnie, za to sam produkt nie jest do końca zwyczajny. Otwierając przesyłkę spodziewałam się typowego pluszowego dresu, zastałam jednak średniej grubości bawełnę (dobrej jakości i wysokiej gramatury), świetną na lipcowe wieczory. No może aktualnie bardzo późne wieczory, bo upał jest niesamowity. Forma jest bardzo prosta, jednak dzięki zastosowaniu różnych rodzajów tkanin i kolorów, całość przyciąga wzrok. Nawet przy mojej ogólnej niechęci do nasyconych barw zdecydowałam się na najbardziej szalone połączenie, bo w całości i tak wypada to smacznie, a nie tandetnie.

Pogoda jaka jest każdy widzi, więc pstryknęliśmy tylko jedno zdjęcie, bo w egipskich ciemnościach nasz aparat nie ogarnia. Mam już jednak kilka pomysłów, jak jeszcze ją ugryźć ;) Póki co niech trwa lato!

IMG_1409