Easy

Jeeej, czy Wam czas też tak ostatnio pędzi? Nie mam jednak powodów do narzekań, bo choć koniec roku zawsze mnie przygnębia, to tym razem dzieje się samo dobro i mam w sobie dużo wdzięczności. 

Ubrania to znowu nic wyszukanego, ale bardzo lubię połączenie czarnego golfu i jasnych jeansów, bardzo często je noszę. Doceńcie jednak fakt, że zaszałałam i skusiłam się na obcasy, całe 5centymetrów. 

golf – KOKOworld / czapka – dobrze / jeansy, buty – vintage 

9 komentarzy

 • Ania

  Już jakiś czas temu chciałam Ci napisać, że na zdjęciach najlepiej Ci z ciepłym, naturalnym uśmiechem. Może to takie mało fashion przez duże F ale najprzyjemniejsze dla oka. Uśmiech działa cuda! :-)
  • Soie

   Tak, z groźną miną zdecydowanie nie jest mi do twarzy ;) Nie ma co się łudzić, fashion przez duże F mnie nie dotyczy i nie mam okazji, aby się stylizować, po prostu. Dziękuję!
  • Soie

   Jasne, już mówię :) Tylko każde dziecko ma inne potrzeby i sporo rzeczy już mamy, więc nie wiem czy pomogę. Kostek dostanie zestawy z piaskiem kinetycznym, uwielbia robić babki, a teraz pogoda nie pozwala na plażę czy piaskownicę. Mam jeszcze tablet z literkami, duże puzzle Czuczu i książki Tulleta – super są, bo nim się bardziej bawi niż czyta, są dziurki i zależnie od tytułu albo się używa palca z narysowaną buźką albo rzuca małą piłką, więc aktywizują malucha. Antas to fan Minecrafta, więc zażyczył sobie maskotki, ale też deskorolkę (i ochraniacze, bo koordynacje ma po mnie :D) i klocki Lego, ale nie zestaw, bo raz się złoży i potem stoi, więc zamówiłam duże pudło z różnymi klockami i niech go niesie fantazja. W liście były jeszcze książki do pisania, ale to chyba tylko, żeby mi się podlizać ;) Mogę polecić też klocki Clicks i Play Doh, to się nie nudzi, bo z doświadczenia wiem, że te wszystkie wymyślne zabawki z reklam są na chwilę i potem leżą.
   • Ola

    Ooo, super rzeczy! Na pewno chłopcom się spodobają <3 Dziękuję za pomoc! Na święta już chyba nie zdążę, ale mam siostrzeńców w podobnym wieku do Twoich chłopców to na ich zbliżające urodziny będę miała ściągę :)
    • Soie

     Tak, akurat okazji, żeby dawać dzieciom prezenty, nie brakuje. Antek bardzo się wkręcił w lego, szuka sobie instrukcji w necie i działa, trzeba będzie dokupić klocki :)
  • Soie

   Wyszło w zasadzie z przymusu, bo coś się popsuło i cała strona padła, ale też mi się podoba i nie będę wracać do poprzedniego :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.