MÓJ STYL,  OUTFITS

Easy

Jeeej, czy Wam czas też tak ostatnio pędzi? Nie mam jednak powodów do narzekań, bo choć koniec roku zawsze mnie przygnębia, to tym razem dzieje się samo dobro i mam w sobie dużo wdzięczności. 

Ubrania to znowu nic wyszukanego, ale bardzo lubię połączenie czarnego golfu i jasnych jeansów, bardzo często je noszę. Doceńcie jednak fakt, że zaszałałam i skusiłam się na obcasy, całe 5centymetrów. 

golf – KOKOworld / czapka – dobrze / jeansy, buty – vintage 

9 komentarzy

 • Ania

  Już jakiś czas temu chciałam Ci napisać, że na zdjęciach najlepiej Ci z ciepłym, naturalnym uśmiechem. Może to takie mało fashion przez duże F ale najprzyjemniejsze dla oka. Uśmiech działa cuda! :-)
  • Soie

   Tak, z groźną miną zdecydowanie nie jest mi do twarzy ;) Nie ma co się łudzić, fashion przez duże F mnie nie dotyczy i nie mam okazji, aby się stylizować, po prostu. Dziękuję!
  • Soie

   Jasne, już mówię :) Tylko każde dziecko ma inne potrzeby i sporo rzeczy już mamy, więc nie wiem czy pomogę. Kostek dostanie zestawy z piaskiem kinetycznym, uwielbia robić babki, a teraz pogoda nie pozwala na plażę czy piaskownicę. Mam jeszcze tablet z literkami, duże puzzle Czuczu i książki Tulleta – super są, bo nim się bardziej bawi niż czyta, są dziurki i zależnie od tytułu albo się używa palca z narysowaną buźką albo rzuca małą piłką, więc aktywizują malucha. Antas to fan Minecrafta, więc zażyczył sobie maskotki, ale też deskorolkę (i ochraniacze, bo koordynacje ma po mnie :D) i klocki Lego, ale nie zestaw, bo raz się złoży i potem stoi, więc zamówiłam duże pudło z różnymi klockami i niech go niesie fantazja. W liście były jeszcze książki do pisania, ale to chyba tylko, żeby mi się podlizać ;) Mogę polecić też klocki Clicks i Play Doh, to się nie nudzi, bo z doświadczenia wiem, że te wszystkie wymyślne zabawki z reklam są na chwilę i potem leżą.
   • Ola

    Ooo, super rzeczy! Na pewno chłopcom się spodobają <3 Dziękuję za pomoc! Na święta już chyba nie zdążę, ale mam siostrzeńców w podobnym wieku do Twoich chłopców to na ich zbliżające urodziny będę miała ściągę :)
    • Soie

     Tak, akurat okazji, żeby dawać dzieciom prezenty, nie brakuje. Antek bardzo się wkręcił w lego, szuka sobie instrukcji w necie i działa, trzeba będzie dokupić klocki :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.