Dzień dobry!

Jak pewnie wielu z Was zauważyło, trochę się u mnie zmieniło.
Od teraz wpisy będą pojawiać się na tej stronie, ta na blogspocie nadal będzie istniała, gdyby komuś się cholernie nudziło i miałby się ochotę cofnąć. Nazwa jest krótsza, nie ma szans, żeby nie zapamiętać ;) Tutaj tylko podglądowo przenieśliśmy kilka ostatnich postów, ale na pewno szybko zapełni się treścią.

Chciałam, żeby szablon był jak najprostszy i mam nadzieję, że się udało (na samym dole macie mail do mega cierpliwego człowieka, który mi pomógł). Nie ukrywam, że wiele rzeczy jest dla mnie czarną magią, ale staram się jak mogę, żeby chwila spędzona tutaj była przyjemna, a nie wkurzająca przez niedoskonałości techniczne.
Wpisy są podzielona na kategorie, a jak to za mało, można skorzystać z wyszukiwarki. Pod logiem znajdziecie odnośniki do mediów społecznościowych i kontakt do mnie, śmiało piszcie w każdej sprawie :)
Wszelkie sugestie mile widziane, no i jeszcze raz dzień dobry, czujcie się jak u siebie.
IMG_0806 IMG_0825 IMG_0801 IMG_0846 IMG_0850


2 komentarze

 • Ewa viosna

  Magdo wyglądasz super.
  Nie rozumiem tylko potrzeby przenoszenia się na własną domenę, co Cię podkusiło?. Szczerze mówiąc na ogól przestaję na takie blogi zaglądać, bo nie wyświetlają mi się w bloggerze. Może jednak dzięki fb nadal uda mi się tu trafić od czasu do czasu.
  Sam układ przejrzysty i miły dla oka.
  • Magda Waluch

   Ładniejszy szablon, jakość, przystępniejsza nazwa? Też się przyzwyczajam ;) Na pewno nadal na fb będę publikować zajawkę wpisu, więc nawet jak zajrzysz raz na jakiś czas, to i tak super :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.