12 komentarzy

 • Ela

  Bardzo mi się podoba! Nawet „zimne pięty” pasują tu jak ulał! :P Te wycięcia na plecach zmysłowe, kolanko, no pięknie Magda, pięknie! :))
 • Anita

  Spojrzałam na pierwsze zdjęcie i tak sobie pomyślałam, że to już było, że nudaaaa…a zobaczyłam resztę i szczęka mi opadła :D Boskie buty, świetny tył koszulki. Jak miło, że zawsze jak sobie zrobię kawę i do kawy chcę coś poczytać i pooglądać to u Ciebie czeka na mnie nowy post :) Pozdrawiam
  • soie

   Z tesko :D Ale bardzo dawno kupiłam i na kolanie sama przecięłam. Właściwie to z każdych dobrze leżących rurek możesz takie zrobić, a gotowe chyba znajdziesz w hmie, jakby Ci się nie chciało. Dzięki!
 • the8

  Chciałam kupić te buty ale jak przeczytałam 11 cm obcasa zamarłam.. Wygodne choć trochę? Warte tej kasy..?
  • soie

   11, aż tyle :O Nie chodzę w szpilkach, a te są okej, wiadomo nie na na długie dystanse, ale jak na taką wysokość, to akurat mi dobrze leżą. Tylko trochę się wpijają nad piętą, no i raz miałam na sobie i pod palcami podeszwa już starta jakbym codziennie chodziła, nie wiem z czy ja z papieru zrobili czy jak. Ogólnie nie lubię butów ze sklepów typu Zara itd., bo ładnie wyglądają, a jakość fatalna. To nie są porządne buty, ale o wysokość obcasa się nie martw, o tak ;)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.