Cordia

Z marką KOKOworld jestem związana już od dłuższego czasu i teraz, gdy jeszcze bardziej zwracam uwagę na to skąd są moje rzeczy,  mocniej doceniam uczciwość i transparentność marki. Mam pewność, że materiał jest wysokiej jakości i będzie mi długo służył,  że osoby, które uszyły moją bluzkę pracują w godnych warunkach, że wspieram dobrych ludzi, którym zależy. Wiem, że łatwiej i przyjemniej nie myśleć o takich rzeczach, na pewno można też więcej zarobić, gdy mniej płaci się za usługę i kupi tańszą tkaninę. Jednak jak już ma się świadomość, to nie można zrobić kroku w tył i pójść drogą na skróty.

Odkąd postanowiłam być uczciwą wobec siebie okazało się, że wcale nie potrzebuje ubrań z nowych kolekcji, a moja szafa daje mi wiele możliwości. Że wyprodukowano już tyle rzeczy, że wystarczy poszukać, zamiast bezmyślnie klikać link z newslettera. Zapłacić ciut więcej u lokalnego sprzedawcy i nosić z radością.

bluzka – KOKOworld / spodnie – Mango (sprzed kilku sezonów) / buty – vintage

2 komentarze

  • e.

    Magdo, fejm, błysk fleszy i Holiłud nadchodzą! ;) Pojawiłaś się w zestawieniu najlepszych stylizacji na blogu Kasi Tusk:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.