Boy

Mam nowego fotografa. Autorem drugiego zdjęcia jest mój czteroletni syn. Wszystko wskazuję na zamiłowanie do ujęć typu street style, niby przypadkiem, ale dokładnie zaplanowane. Nie będę studzić tego zapału, bo nie powiem, przydałby mi się mały asystent.

Informuję również, że sumiennie prowadzę sklep. Dziś pojawiło się kilka fajnych rzeczy, m.in. piękny płaszcz (nie musicie kupować, chętnie wsadzę go do szafy :p), a na weekend czeka już kolejna grupka do sfotografowania. Trzymajcie kciuki, żeby dalej mi się chciało. No oczywiście nabywajcie i przekazujcie info dalej, na pewno pomoże ;)

IMG_8818

IMG_8845 IMG_8828 IMG_8831 IMG_8836

kurtka – mango (podobna tu i tu)/ jeansy – armani / koszulka – h&m / buty – caterpillar 

4 komentarze

 • viosna

  Często zaglądam do Ciebie i nie wiem, co napisać. Podoba mi się i najchętniej napisałabym po prostu „fajnie”, ale to jakoś nie do końca oddaje to, co chciałabym przekazać.
  Umiesz nosić teoretycznie zwykłe ubrania w niezwykły sposób. Zresztą same ciuchy też jednak tu dużo robią, nie ma tu chińskiego kleju wystającego z podeszwy, skóra jest skórą, a nie dermą, i nawet t-shirt nie jest pierwszym lepszym. Za to jest właśnie moje „fajnie”.
  Za wybory:).
  Więc jak kiedyś znów napiszę tylko „super” czy „świetnie”, to wiedz, że przekazuję Ci w tym cały mój podziw do Twojego stylu:).
  Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.