My style / off shoulder dress

Tę piękną sukienkę nabyłam drogą kupna za jedyne 119zł w Zarze. Już kiedyś mignęła mi gdzieś na instagramie, ale raz uznałam, że to na pewno kosztowna rzecz, a dwa zupełnie niepraktyczna przy moim trybie życia. Trafiając na nią na stronie sklepu nie mogłam sobie odmówić i stwierdziłam, że nawet jak poczeka do przyszłych wakacji, to nic się nie stanie. Na szczęście tylko wygląda na niestabilną i da się w niej normalnie funkcjonować, nawet z malutkim dzieckiem. Zdjęcia zrobiliśmy dla bezpieczeństwa przed wyjściem, bo generalnie już się przyzwyczaiłam, że jestem wymięta i ośliniona, ale jednak na zatrzymanym obrazie niekoniecznie korzystnie to wygląda. Na górze panna młoda, na dole dresiarz, równowaga musi być.

IMG_3324 IMG_3322 IMG_3338 IMG_3334

sukienka – zara / spodnie – armani vintage / buty – adidas 

15 komentarzy

 • Justyna

  Piękna! Ale kurcze, kurcze…na niewielkie piersi (bez przytyków) Aż żal, ale moich nic nie utrzyma :-( #dzwonyzygmunta
  • Soie

   Duży biust to z jednej strony atut, a z drugiej problem przy ubieraniu, więc ja się ze swoich cieszę ;) Przy nawale pokarmu miałam chwilowe implanty i podziękuję. Tobie na pewno bardziej pasują takie jak masz :)
   • Justyna

    Właśnie głównie chodzi o dopasowanie ciuchów. Zawsze jest problem. I ta cholerna grawitacja! ;) Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
 • Kate Bee

  Zara ostatnio pozytywnie mnie zaskakuje.
  Może to też kwestia zmiany pracy, bo odkąd przestałam pracować w odzieżówce, chętniej robię zakupy ciuchowe :)
  Też myślę ciągle o sukience off shoulders, ale mnie się marzy taka do połowy łydki (moja ulubiona długość), a mam wrażenie, że wszystko jest przed kolano.
  • Soie

   W końcu ceny są jak w średniej sieciówce, a nie wywindowane, więc można sobie pozwolić nawet jak jakościowo nie jest idealnie. Ja też, nigdy więcej galerii! Jest taka na zalando, od razu zwróciłam uwagę: http://bit.ly/2czq5Gc – materiał niekoniecznie mi się podoba, ale przez długość jest oryginalna i kobieca, a nie taka podfruwajka.
 • bincco

  Hej. Na podstawie niektórych Twoich zdjęć robię rysunki w stylu komiksowym. Chciałabym opublikować rysunki na swoim IG. Czy miałabyś coś przeciwko? Twoje podobieństwo jest raczej dalekie ☺ ale może by Ci się spodobało…
  • Soie

   Bardzo dziękuję :) Pewnie – Mka. Tylko zamawiałam świeżo po porodzie, gdzie biust był większy i obawiam się, że w przyszłym roku może być za luźna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.