Mój styl / sznurek zamiast paska

Gdzie jedziecie na wakacje? Ja się dopiero obudziłam i nawet weekendowy pobyt w domku nad jeziorem nie jest taką łatwą sprawą, jeżeli nie ma się budżetu z gumy i nie chce spać na starej wersalce. Jednak nie narzekam, fajnie, że tyle ludzi spędza urlopy w Polsce, niech się wiedzie naszym.

bluzka – mango / spodnie – sh / koszyk – dobrze / buty – adidas

4 komentarze

 • e.

  a może pod namiot…? tak zawsze cenowo jest lepiej, no i z reguły z miejscami na polach kempingowych nawet na ostatnią chwilę nie jest źle. Przy dzieciach jeszcze (paradoksalnie) namiot ma taki plus, że nie trzeba nic dużo wcześniej rezerwować, płacić zaliczek, więc i problemu nie ma, jak się któreś w ostatniej chwili rozchoruje i z wakacji nici. Pozdrawiam!
  • Soie

   Gdybym miała gwarancję ładnej pogody, to mógłby i być i namiot, ale kto mi da ;) Jeśli się nic nie wyklaruje, to pojedziemy na spontanie i coś się wymyśli. Nie wszyscy jednak ogłaszają się w necie, Ci co się ogłaszają wyczuli popyt, bo ceny w stosunku do warunków bywają kosmiczne. Generalnie to i tak mam dobrze, bo mieszkam rzut beretem od plaży, ale chociaż ze dwie noce w innym otoczeniu wskazane dla zdrowia psychicznego;) Pozdrowienia!
  • Soie

   Będę jutro miała mniejsze z rogożyny, ale to już trochę inna historia ;) Tych z Tinek niestety nie mam gdzie teraz zamówić, ale nie wiem też czy one nie wyglądają jak dla dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.