Mój styl / kimono

Bardzo lubię to kimono. Niby eleganckie, bo aksamitne i nawet nieco błyszczące, ale do czegokolwiek go nie narzucę to i tak pasuje i wygląda dobrze. Takie w sam raz do wakacyjnej walizki. A propos wakacji. Pogoda jaka jest każdy widzi i ciężko zaplanować wyjazd mieć pewność sprzyjającej aury. Już jakiś czas temu odwołałam pobyt nad jeziorem, bo tak jak samemu nawet podczas deszczu można się zorganizować i miło spędzić czas, tak z moją dwójką dzicz w połączeniu z ulewą grozi szybszym osiwieniem. Zwiedzamy zatem okolicę i powiem Wam, że jestem miło zaskoczona. Kopań odwiedzaliśmy regularnie, w tym roku postawiono nam sporo nowych domków i to takich naprawdę ładnych, jest bar i piękna plaża, niczego nie brakuje. Ludzi też automatycznie więcej, ale nadal spokojnie i nie trzeba się przepychać. Dziś natomiast spędziliśmy kolejny dzień w Dąbkach, które zawsze wydawały mi się nijakie i wybieraliśmy Darłówko. Aktualnie jednak jest tam tylu turystów, że aż niemiło tam spacerować i zostaliśmy zmuszeni, aby zmienić miejscówkę. I bardzo dobrze!  Porzucenie rutyny pozwoliło odkryć idealne miejsce dla par z dziećmi – morze, jezioro, las. Wszystkiego w sam raz, bo i wiadomo, że musi być i jarmark, aby pieniądz się kręcił, ale jest też sporo zacisznych miejsc, żeby odpocząć. Piszę o tym, bo wielokrotnie padały pytania, gdzie nad morze – Kopań, jeżeli chcecie totalny luz i jedziecie autem, Dąbki, jeżeli cenicie spokój, ale lubicie mieć wszystko na miejscu. Polecam, jeszcze trochę lata przed nami! :)

t-shirt – vintage / kimono, spódnica – mango / trampki – converse 

9 komentarzy

 • Pat

  Hej Soie, gdybyś kiedyś tworzyła funclub swoich długich pięknych nog to ustawiam się do zapisów. Pozdrawiam z miasta:)
 • Lili

  Super wszystko połączyłaś :) a ja w sierpniu jadę nad morze i z chęcią jeszcze poczytam o ciekawych miejscach poleconych przez Ciebie (:
   • Lili

    Nie chcę zapeszać ale jak jadę nad morzę to zawsze jest ładna pogoda :D mam nadzieję, że i tym razem tak będzie :* Magda jakie rzeczy z działu dom będziesz jeszcze do sklepu zamawiać? Może poduszki ozdobne?
    • Soie

     Czekam, dziś już nie pada, więc jest nadzieja :) Coś konkretnego chodzi Ci po głowie? Generalnie w wielu sklepach jest duży wybór poduszek, a jak przeglądałam hurtownie, to jak fajniejsze to drogie, więc nie chciałabym później zostać z towarem albo sprzedawać ze stratą i zrezygnowałam. Wszelkie sugestie mile widziane!
 • Tynka

  miałam kiedyś coś podobnego do tego kimono, jak byłam dużo mniejsza – mogłam zostawić haha ;P
  look super, ale spódnica dla mnie zbyt modna i wolałabym coś bardziej prostego lub jeansy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.