My style / big hoodie

Za duże ubrania są fantastyczne i coraz częściej znajduję dla siebie coś w działach męskich zamiast damskich. Fasony prostsze, materiały lepsze. Porządna jasna bluza z kapturem była na mojej liście zakupów już od dawna, tę udało mi się wyhaczyć podczas lumpeksowych łowów i jest tak przytulna, że nie chce się jej zdejmować. Męska XLka, a leży jak trzeba, dlatego polecam Wam ignorowanie oznaczeń producenta i dopasowywanie ubrań do siebie i swoich potrzeb.

img_5039 img_5022 img_5020 img_5040

bluza – levis z sh (najfajniejsze znalazłam w dziale trend HMu i na męskim w Zalando) / czapka – dobrze / buty – bcgb max azriaa

4 komentarze

 • Natalia

  Super strój- zresztą już od dawna obserwuję i podziwiam Twoje „outfity” :).
  Chciałabym Ci zadać pytanie trochę niezwiązane z blogiem i oczywiście nie bedę mieć pretensji jeśli nie odpowiesz- ale dodałaś kiedyś wpis o wydźwięku ,pokaz rogi i idź na wybory”. Pisałaś, że głosowałaś na Dudę. Czy jesteś zadowolona z obecnej sytuacji politycznej panującej w Polsce? Jak ocenia oceniasz Dudę w roli prezydenta? Rozumiem, jeśli nie odpowiesz, bo zdaje sobie sprawę że to blog modowy a nie o polityce, ale jestem ciekawa Twojego zdania.
  Pozdrawiam
  • Soie

   Dziękuję :) Wiesz, wtedy to był wybór z dwojga złego i nawet nie brałam pod uwagę opcji, że później wybiorą pis. Nijak, bardziej jestem zawiedziona pierwszą damą, bo myślałam, że to równa babka z charakterem. Co do sytuacji, to niektóre rzeczy na plus, akcje antyaborcyjne czy rozgrzebywanie trupów na minus. Wszystkim się nie dogodzi, ale w dobrym kierunku to nie zmierza. Pozdrowienia!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.