Mój styl / zebra

Ostatni dzień na wygnaniu! Pisałyście niedawno o mieszkaniu z rodzicami/teściami – bardzo podziwiam jeśli ktoś się na to decyduje. Oczywiście do wszystkiego można się przyzwyczaić, ale mimo, że kocham moją mamę najbardziej na świecie, to jako dorosły człowiek zdecydowanie wolę swoje mieszkanie. Pytacie o czapki – będą. Przez okoliczności wszystko mi się nieco przesunęło i nie byłam w stanie zadbać o dostawy, ale do końca tygodnia sytuacja się unormuję i zadbam, aby nie było Wam zimno.

sukienka – H&M / kurtka – Mango / buty – Blink / okulary – Ray Ban

6 komentarzy

 • karolina

  wyglądasz jak jakaś redaktorka z tygodnia mody *__* rewelacja <3
  A co do mieszkania z rodzicami – z teściową wytrzymałam miesiąc i zakończyło się prawie załamaniem nerwowym; z moimi rodzicami jest miło i znośnie też maksymalnie około miesiąc, więc wolę na wygnaniu, ale w spokoju ;)
 • Gosia

  Zamówiłam ta puchowke.juz w zeszłym roku mi się podobała.na tobie i ogólnie.w tym juz się zdecydowałam i czekam na przesyłkę juz tydzień.a Ty jak długo czekalam? A jeśli mogę spytać jakiego wzrostu jest Antek?
  • Soie

   Dawno nic nie zamawiałam, ale zawsze trzeba było co najmniej kilka dni poczekać, taki urok dużych sklepów ;) Antas teraz sporo podrósł, bo zawsze był najmniejszy w przedszkolu – ubrania kupuje na 122cm, a stopa uwaga – 32 :O

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.