My style / tulips

Nie wierzyłam, że jeszcze się opalę w tym roku, a tu takie miłe zaskoczenie na koniec wakacji. Potrzebuję słońca i nie zdziwcie się, jak w następnym wpisie objawię Wam się jako skwarka ;)

IMG_12552

IMG_3141 IMG_1255 IMG_3157

koszulka – zaful / sukienka – sh / klapki – mango

6 komentarzy

 • Agata

  Musialam sie zastanowic co jest koszulka, a co sukienka Bardzo inspirujace zestawienie! Ja mimo 8 miesiaca ciazy wciaz kombinuje ze strojem i sprawia mi to wieksza przyjemnosc niz przed ciaza. Mam tylko jedna specjalna spodnice, a reszta ubran jest przedciazowa i smiem twierdzic, ze w ciazy tez mozna wygladac dobrze!
  • Soie

   Jeju to już ósmy miesiąc!:O Ja też nie miałam nic typowo ciążowego i przetrwałam, ale jednak wolę się ubierać bez brzucha :)
  • Soie

   Wzorowo :) Wczoraj pokazywał mu nowe gry na telefonie i musiałam poczekać, aż zje kolacje, bo koniecznie chciał go ze mną wykąpać. Wiedziałam, że mam mądrego syna, ale pojawienie się Kostka uaktywniło w nim jeszcze inne cechy.
 • tyśka

  mistrzowskie połączenie długości ! można wiedzieć ile masz wzrostu bo podoba mi sie ten zabieg ale boje się ze u mnie mogłoby to wyglądać kuriozalnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.