Mój styl / avocado

Mam nadzieję, że przedświąteczny czas upływa Wam spokojnie i nie daliście się wpuścić w wir komercyjnej maszyny. Jeśli jednak czujecie na plecach oddech wyidealizowanych wymagań wobec tych kilku dni, to odsyłam Was do Sary.

My w tym roku odpuściliśmy nawet prezenty i pod choinką będą niespodzianki tylko dla najmłodszych, którzy napisali list do Mikołaja. Starsi nie mają  większych zachcianek, a siłowanie się, aby każdego zadowolić nie ma sensu. Tak samo jak kupowanie, aby tylko kupić. Można za to obdarować się uśmiechem, życzliwością i brakiem oczekiwań. Rzeczy nie zbudują świątecznej atmosfery i nawet najpiękniej przygotowany dom z rodziną jak z obrazka nie będzie miał wartości, jeśli nie wypełnimy go miłością. Trzeba o tym pamiętać.

bluza – KOKOworld 

8 komentarzy

 • Justyna

  Hej. Z tymi prezentami masz rację.
  Męczące gdy musisz kupić coś bo wypada, ale totalnie nie wiadomo czy obdarowana/y będzie zadwolny
  Z innej beczki: Twoja bluza to kolor avocado? Bo powiem Ci,że kolor Twojej i tej na ich stronie są jakby w zupełnie innych odcieniach.
  • Soie

   Magia światła :) Moje są z pochmurnego dnia, dlatego ten kolor jest ciemniejszy i chłodniejszy, na żywo jest taka pomiędzy. Ładny odcień, wydaje mi się, że twarzowy jak na zieleń.
   Jak już się ma dzieci, to na ich radości najbardziej zależy i już nie mogę się doczekać aż rozpakują prezenty :)
 • Lidiu

  Uwielbiam ciuchy Koko, wyglądasz przepięknie, kolor obłędny – ja niestety w luźnych rzeczach wyglądam jak wór :D

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.