Charzykowy

Ostatnich kilka dni spędziliśmy w Charzykowach i był to absolutnie piękny czas. Byliśmy tam kiedyś tylko z Kamilem, ale to miejsce stworzone dla rodzin z dziećmi i dopiero teraz odkryliśmy wszystkie atuty. Pół dnia na plaży, gdzie dzieciaki pluskały się w wodzie, grały w piłkę i korzystały z placu zabaw. Część na spacerach, gdzie można pojeździć na hulajnodze czy rowerach w otoczeniu jeziora i pięknych domów (kocham tamtejszą architekturę – na małej przestrzeni stoją obok siebie klimatyczne drewniane domki i nowoczesne przeszklone budynki, moc inspiracji). Część w domku, gdzie mieliśmy do dyspozycji sporą, w pełni wyposażoną, powierzchnię plus taras i ogród, gdzie można rozpalić grilla i siedzieć do później nocy przy akompaniamencie świerszczy. Idealne wakacje.


Gdybyście mieli ochotę się wybrać, będzie mi miło jak skorzystacie z tego linku – i ja i Wy dostajemy kasę na kolejny wyjazd :)

bluza – NA-KD

lniana koszula – mango / strój – oysho

kombinezon – oysho (super wygodna sprawa tutaj możecie znaleźć jakiś dla siebie) / torba – mango 

 

 

8 komentarzy

 • Magda

  Zdjecie z łabądkiem super! I mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale muszę to powiedzieć – piękna pupa ;)
  • Soie

   No na to liczyłam dodając zdjęcie od pupy strony :D Dziękuję, kiedyś bym się wstydziła, ale teraz totalnie akceptuję swoje ciało i to jest super.
 • Anonim

  I po raz kolejny odkrywasz naszą piękną Polskę :) a to zdjęcie „od dupy strony” – godne pozazdroszczenia pośladki!!!
 • karolina

  piękne miejsce. Byłam tam tylko raz, ale na pewno chciałabym tam kiedyś wrócić. My z moim M. na urlop zawsze jeździmy po Polsce, jest u nas naprawdę mnóstwo pięknych zakątków. W tym roku szarpnęliśmy się na Barcelonę i zaczął się głód dalszych podróży, ale na pewno nie zrezygnujemy z jeżdżenia po naszym kraju :)
  • Soie

   W weekend rozmawialiśmy sobie co zaplanować na wakacje i też stwierdzilimy, że jest tyle miejsc w Polsce do zobaczenia, że porywanie się na zagraniczne wojaże z dzieciakami nie jest nam teraz do niczego potrzebne. Tylko może już nie Toruń, a inne ładne miasto ;) Charzykowy też chętnie zaliczymy, w opcji z domkiem dla siebie było idealnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.