Xmas outfit

Miałam zrobić wpis z kolażami śwątecznych ałtfitów, co z resztą zapowiedziałam, a nie lubię obiecywać i się z tych obietnic nie wywiązywać. Dopasować spódnicę do koszuli, ładne sukienki sparować z lakierem do paznokci. Ale wiecie co, walić to. Niech się każdy ubierze tak, jak ma ochotę, czy to będzie piżama czy obcisła miniówa. To czas, w którym wielu z nas ma jedyną okazję, żeby dłużej posiedzieć z rodziną, iść na niespieszny spacer i zapomnieć o pracy, najeść się do oporu i nie myśleć o diecie. Reszta to biznes, życie pieniądzem się toczy i łatwo dajemy się wtłoczyć w tryby tej machiny. Wciskamy się w kostiumy, w których nam ciasno i za gorąco, chcąc spełnić oczekiwania zapominamy o swoich potrzebach. Kupujemy te wszystkie pierdoły, które ładnie wyglądają na instagramie, robimy debet na karcie na wymyślne prezenty i spieszymy się, żeby do gwiazdki dopiąć całość na ostatni guzik. Później wszyscy zmęczeni i nerwowi, a cała magia pryska jak barszcz po nowym obrusie. I że znowu Kevin i siedź prosto, a karp za tłusty i śniegu nie ma. Zwariować można.

Wyluzujmy dziewczyny, bo nas głównie to dotyczy. Bądźmy, tylko tyle.

tumblr_o9yhqwfs1b1qdsqp6o1_500

zdjęcie z tumblra

 

17 komentarzy

  • Soie

   Ja mam ciągły niedosyt ;) Chciałam się jakoś sprecyzować, bo u mnie i mydło i powidło, a poszukiwanie piękna wydało mi się najodpowiedniejsze. Wszystko może być piękne, trzeba tylko nauczyć się patrzeć.
 • Dalilah

  ‚Nie to ładne co ładne tylko co się komu podob ‚ – pasuje chyba do wszystkiego !!!! A apropos Świąt to gdy – dekoruje z córką kupne pierniki a makowiec wyglada jak wulkan , choinka nie jak z centrum handlowego a outfit mało wigilijny – może przyjdzie moda na taką normalność ( mimo że kocham insta i napatrzeć i nadziwić się nie mogę jak tam pięknie w święta i w ogóle – ale gdzieś tam sie pocieszam że poza kadrem góra prania , zabawki i brudne naczynia !!!!)
  • Soie

   Raczej, też nie wierzę w tę krystaliczną biel, szczególnie przy dzieciach. Lubię instagram, ale zauważam, że nie jestem w stanie rozpoznać autorów, bo przewijam i kilka takich samych zdjęć obok siebie ostatnio. Nie żeby od razu pokazywać brudne pieluchy, ale perfekcyjnie też nie może być, bo się robi nudno ;) Makowiec jak wulkan musi być pyszny!
 • ZyrafyDwie

  A my z mężem sobie żadnych prezentów nie kupujemy w tym roku.Takie nasze świąteczne postanowienie.Liczy się coś innego.
  Miłości,spokoju i odpoczynku w Te Święta:-*
  • Soie

   Pewnie, prezenty to tylko malutki dodatek. My też sobie nawzajem nie robimy dodatkowych, zawsze jest tak, żeby po prostu każdy miał po kolacji jakiś drobiazg pod choinką i dzielimy się „obowiązkami” – mama trochę robi na drutach, ja w tym roku też miałam czas, więc sama zrobiłam upominki i mam z tego tyle radości, że dla siebie nic nie potrzebuję :) Wzajemnie, niech to będzie piękny czas :*
 • ola

  noo środa wieczór a ja na kolacje wigilijna mam… suszone grzyby :) w ogole sie nie spinam, w tym roku Święta kameralnie i 1400 km od rodzinnego domu, więc będą „nasze”. Nareszcie unikne tego czego nie znoszę najbardziej, czyli „Ola ty w ogóle nic nie jesz” i wszechobecnej wódki, a potem pijackich wywodów na każdy możliwy temat brrrr.
  • Soie

   Jeszcze czas:) Ja na święta jak co roku jadę do mamy, a że jeszcze jest babcia, to mi za wiele nie pozwolą zrobić. Oj tak, ta „kultura” picia to jest zmora wszystkich spotkań i potrafi wszystko popsuć, też bardzo tego nie lubię. W ogóle jak widzę co po alkoholu się dzieje z ludźmi, to odechciewa mi się nawet kieliszka wina, ohyda.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.