Trend alert: slip dress

Bieliźniane elementy pojawiały się na wybiegach już od jakiegoś czasu, ale dopiero tej wiosny wymieniane są jako jeden z wiodących trendów. Inspiracji można szukać w latach 90tych, gdzie halki na cieniutkich ramiączkach zakładały nawet panny młode. Jeżeli nie macie odwagi, aby nosić ją solo, to dobrze wygląda również na gładkim t-shircie czy golfie, a nawet spodniami pod spodem. Wbrew pozorom jest wiele sposobów, aby ją ograć na co dzień i może stanowić bazę dla różnych zestawów.

Wrzuciłam właśnie do sklepu kilka prostych modeli z przyjemnych tkanin – może się skusicie?

IMG_0932

sukienki – dobrze

katemossapril1994lizabrucedress1 les_robes_de_mari__e_tendance_90___s_nineties_3065.jpeg_north_499x_white

sd

foto – vogue.fr / pinterest

 

6 komentarzy

 • Kamila

  Halki są świetne na lato, szczególnie z jeansową kurtką. A jeżeli chodzi o sklep to naprawdę wszystkie te rzeczy chciałabyś mieć/ kupić? Bo większość wygląda bardzo słabo, a wydaje mi się, że zaglądają do Ciebie osoby z dobrym gustem. Więc albo naprawdę dobre zdjęcia na modelkach (np. jak na Hopli) albo rzeczy które są prawdziwymi perełkami ( jak np. na Previi)
  • Soie

   Teraz została taka resztka z resztek, wszystkie sprzedane rzeczy usunęłam i stąd taka bieda. Wczoraj wrzuciłam tylko halki i tak, uważam, że są spoko :) Ogólnie miałam inny plan, ale najpierw ciąża, teraz miałam w ogóle go zamknąć, ale że jeszcze mam działalność to sobie wisi i jego zawartość ani wygląd nie jest szczytem moich marzeń. Może w przyszłości, ale nie chce ani sobie ani nikomu nic obiecywać.
 • Ola

  Podłączam się do opinii Kamili, wiadomo, że to są używane ubrania i nie ma co komentować, ale buty, które wystawiasz w sklepie naprawdę na bardzo zmęczone wyglądają i moim zdaniem lepsze zdjęcia niewiele pomogą. Halki są świetne, czapki świetne. Wymęczonym butom stanowcze nie :), bo jak wspomniała Kamila, zaglądają tu osoby z dobrym gustem, sama taki prezentujesz. Niechaj sklep będzie odzwierciedleniem! Pozdrawiam serdecznie, Ola
  • Soie

   Dziękuję za opinie, ale pozwólcie, że sama będę decydować, tym bardziej, że nikogo nie prosiłam o rady ;) Zostały jedne klapki, gdzie widać ślady użytkowania, poza tym nie ma wymęczonych rzeczy. Rozumiem jednak i przyjmuję do wiadomości :) Pozdrowienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.