The Row SS15

Odkąd pamiętam styl sióstr Olsen był jedną z moich inspiracji. Dojrzał i ewoluował, czego najlepszym dowodem są kolekcje ich marki odzieżowe The Row, każdy sezon na takim samym świetnym poziomie. Prostota w najlepszym wydaniu, monochromatyczne zestawy uzupełnione węzłem, rozcięciem, podkreślone obszerną formą. Mi taka stylistyka bardzo odpowiada, ale rozumiem, że nie każdy dobrze czułby się w tego typu zestawach. Trzeba być świadomym użytkownikiem i pewną swej wartości kobietą, żeby w wielkiej sukience czuć się seksownie, a nie jak zakonnica. No ale Wy jesteście, więc mam nadzieję, że docenicie tę surowość. To chyba też jedyna kolekcja, gdzie marsala jest marsalą, a nie burgundem czy rudością, tak na moje oko, a mogę widzieć inaczej niż Wy. Nie przynudzam, na zdjęciach dodatkowo piękne światło, do zakochania.

the-row-rtw-ss2015-runway-18

 the-row-rtw-ss2015-runway-11  the-row-rtw-ss2015-runway-17
 the-row-rtw-ss2015-runway-08  the-row-rtw-ss2015-runway-29

 

 the-row-rtw-ss2015-runway-13  the-row-rtw-ss2015-runway-23

 

 The_Row_009_1366  the-row-rtw-ss2015-runway-04

zdjęcia ze style.com


 

 

7 komentarzy

  • Weronika

    Świetne! Wszystkie mi się podobają, ale trzy z nich szczególnie, bo nie wszystkie obszerności dla mojego rozmiaru (takiego jak siostry Olsen) są ok.
  • Nicole

    Z tymi oversizami to dobrze powiedziane (czy też napisane), moja droga. Jako nastolatka w liceum wypełnionym ludźmi, którzy na modzie znają się najmniej, a do powiedzenia mają najwięcej, moje poczucie własnej wartości wystawiam na próbę praktycznie codziennie.
    Takie formy bardzo mi się podobają. Nigdzie nie jest powiedziane, że kobieta tylko w idealnie dopasowanych ubraniach, krótkich sukienkach i niebotycznych szpilkach wygląda kobieco. Myślę, że wszystko zależy od naszego podejścia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.